Çine>Aydın Turu (toplam 75km)

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@Tamer KAMIŞLI

inşeallah :) Sizin gibi profesyoneller yanında daha yeniyiz.. :)

Scudo

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@irfan yılmaz

evet :D Temmuz 31.. inşeallah karşılaşırız. ben de aydın yollarında sizin gibi insanlarla karşılaşmayı çok umdum da.. aydın'da tek kaldım... :) gene her zaman olduğu gibi herkes bana bakıyordu, bende başka bisikletçi yoktu.. :/

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@AyberkZeybek

toplam 200 km sayıp 2.5 saatte gittiğinizi sayarsak ortalama hızınız saatte 80km mi oluyor? :/ :)

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@Ahmet Teoman ÇON
teşekkür edrim.. :) jantta reflektör yok, ama akşam dahi parlak gözüküyor, sanırım boyasından..

lastiğin ters olduğunu çok çok iyi biliyorum.. :) takarken babamla biraz çok uğraştık da... şimdi bi daha değiştirecek olursam canı sıkılır diye yapmadım artık.. bi de lastiği değiştirmek için kullanılan tornavidanın iç lastiği ısırmasından korkuyor.. :) o yüzden öyle bıraktım, bu hali beni zaten rahatsız ediyordu.. sylmesenz dha iy olrdu. neyse artık. :)

teşekkür ederim.. :)

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Teoman ÇON

hüseyin özbay

Aktif Üye
Tepki
58
Bisiklet
Marin
güzel bir tur olmuş.makara giyimde pedli şort var şu an indirimde ben aldım kullanıyorum kısa turlarda işinize oldukça yarayacaktır.selamlar.

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
Teşekkür ederim. Şu an ygs çalışmasında olacağım için uzun bi süre işime yaramayacak. Parayı yavaş yavaş biriktirip tayt almak istiyorum.. ;)

AyberkZeybek

Aktif Üye
Tepki
40
@Mücahit Kıvrak

nazilliye gelişimiz 2saat 33dakika sürdü dönüşümüz rampalar vs oldugu için 4 saati buldu ;)

haldun kabadayı28

Daimi Üye
Tepki
27
Bisiklet
Giant
güzel tur olmus abı bende aydın adnan menderes unv. okudum o yokusları hersabah yuruyerek cıkıyordum:D

Tepki
15
@Mücahit Kıvrak

zaten çok da fazla duramıyorum okul olduğu için İzmir'deyim şimdi de yaz okulundayım senin de okul var sanırım ne zamana kadar kalacaksın? (ö.m. atamıyorum daha kusura bakma)

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@Sinan SOYDAR

anladım..:) sorun değil. ben okul ve dershane dolayısıyla bugün ıstanbulagidiyorum. (ygs) sonrasında herşey bitiyo.. Yazın görüşürüz inşallah..
Face adresim:(link)

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
güze ve hafif eğimli, ama devemlı rampadon dolayı biraz yorucu bir tur olmuşa benziyor.
ayaklarınıza sağlık...

Mücahit Kıvrak

Forum Demirbaşı
Tepki
132
@Deniz Onur SARIOĞLU

hep hayalimdi ama şimdilik, bana uygun değil... :) o kadar yol sonrası bi yerde kalma ihtiyacım olacak o yüzden önümüzdeki sene çine milas bodrum yapıp ordaki akrabalarımda kalmayı düşünüyorum... :) 1 hafta sonra güç toplayıp geri dönerim heralde.. :) mesafe 150 km imiş..

uzun yol turlarında rampa inişlerinde boşa alarak dinleme babında dayanıklılığı artırmak sizce doğru bi şey mi, olması gereken nedir, genelde ne yapılır? :)