Çin'den sipariş formalar

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
merhabalar...internet üzerinden forma siparişi vermek istiyorum..ancak forma ölçüleri türkiyedekiyle aynımı bunu merak ettim..aliexpress ten alışveriş yapan varsa yardımcı olursa sevinirim :cool:

Scudo

Ekrem Yılmaztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
477
Bisiklet
Cube
Aliexpressten aldım bnce biraz küçük ama şöyle birşey var diğer satıcılrada bakın cm olarak gösteriyorlar fikriniz olur

• Beğen
Tepkiler: doğan_69

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
ebayden de baktım istediğim kırmızı sky forma oradada çin merkezli görünüyor..fiyat olarak türkiyeye göre çok uygunlar ancak aldıktan sonra beden olrak problem yaşamamak adına cevaplarınız önemliydi benim için. 14 temmuzda verdiğim sipariş bugün itibariyle elime geçti.. (20 gün) açıkcası yurt içinde bile verdiğimiz forma siparişleri 10 günden aşağı gelmiyor çinden gelen bir forma içinde 20 gün normal..ürün paketini tedarikçi arkadaş çok güzel paketlemiş çinden forma kalıpları türkiyeyle aynı geldi bana sonuçta hiçbir sıkıntı yok ne formanın şekli şemasında ne bedeninde...ancak şunuda belirtmek istiyorum PTT gibi köhnemiş,işini savsaklayan şirketler oldukça biz türkler olarak hiçbir alanda rekabet edemeyiz..adam elin çininden 14 güne tedarik edip sevk edip türkiyeye ulaştırıyo ama bizim ptt efendi bayrampaşadan esenlere 6 günde getiremiyor..birde bizim evde sabahtan akşama kadar hep birileri olduğu halde evde kimse yoktu geldiğimizde diye yalan söylerler..sonuçta ben gittim kendim aldım ptt merkezinden..beni süründürdüğü üçüncü oldu pttnin

Berat Öztürk

Forum Bağımlısı
Tepki
244
İsim
Berat
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
aldığınız ürünün rica etsem linkinş koyarmısınız bnde forma alıcamda kararsızım :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
Hocam resim ve link istiyoruz birde sizin göğüs bacak uzunlugu bel vb. ölçülerinizle formanızın bedenini yazarsanız alacak arkadaslara yardımcı olursunuz ve bana ):

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Ben Monton'dan sipariş vermiştim. Orda cm olarak ölçülerinize göre hangi bedeni almanız gerektiğine dair bi tablo vardı. O tabloya göre benim XXL almam gerekiyodu. L aldım o bile büyük geldi :)

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
(link) aldığım forma bu..xl beden aldım ben

ciddimisiniz :) hiç öyle bir sıkıntı yaşamadım ben açıkcası göğüs ölçüsü falan bunlara görede siparişde vermedim türkiyedeki forma ölçüm xl..xxl arasıydı bende 2 xl verdim çok uygundu ölçüler

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
siz xl aldınız ama müsait oldugunuz bir ara ama hemen olursa iyi olur :) ölçülerinizi yazarsanız iyi olur bedeninizi oradaki tabloya göremi sectiniz ve formadad bolluk varmı giydiginiz zaman

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
Yani bana kalırsa o tablolarda bi sıkıntı var. Ama öğrenmiş oldum ki o siteden bi daha alırsam M beden almalıyım :)

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
bayram için karabüğe gelen bir abimiz aşağıdaki sky formayı almıs takım olarak bedenini sordum large dedi ama benden zayıf ben baktım o ölçülere göre bana large oluyor alırsam xl alırım

doğan_69

Daimi Üye
Tepki
326
birde o siteden alırsam m beden söylemi yanlış bence..sonuçta farklı tedarikçiler bir sitede satış yapıyor..azbişeyde şans işi uzakdoğudan sipariş vermek :cool:

Berk Mercancı

Forum Bağımlısı
Tepki
887
Bisiklet
Raleigh-USA
O siteden kastım Monton'du zaten yanlış anlaşılmasın.

jazzpub

Aktif Üye
Tepki
377
İsim
Kubilay Devrim
Bisiklet
Fuji
Merhaba, castelli marka formalar ali express te çok uygun fiyata. ( 20 $) Bu ürünler orjinal mi, değilse sağlık açısından sıkıntı doğurur mu?