Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çinden ithalat ama nereye kadar :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında thomisus lx tarafından paylaşıldı.

1. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    Yusuf Z. Şipal bunu beğendi.
  2. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Herşey Çin'de üretiliyor.

3. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    işte haberde de diyor ki, gelin birazını burda üretin, bari alım gücü olsun. zaten üreten çin tükenten Türkiye, parayı vuran abd ve ab bu durumda :)

4. Yusuf Z. Şipal

Yusuf Z. Şipal Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    gel burada üretim yap, gelir yarat, yarattığın gelirle yine senin mallarını alalım, bizim üzerimizden ihracatını kolaylaştır, karını gelirini kendi vergi kanununa göre kendi ülkende öde, bize kalan; fabrikalarında çalışan asgari ücretli Türkler :D

5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet haklisiniz her sey cinde üretiliyor.market te cin sarmisak -tarımcılık olsun-sanayi olsun-inşaat olsun-ev eşyaları-oyuncak-rulman sanayiler.maliyet ucuz.ayrıca sunuda farkettim teknolojide gayet yüksek.kaliteli malda cıkartiyor-ucuzda.artik mal alirken sunu dememiz lazım kaliteli çin malı ariyorum:D.bazıları çin malı olmasın diyorlar ama global üretim yapiyor.bu imkansiz gibi oldu. sadece bazı oyuncak sektorunde turk malı üretim gordum.artik uzayda bile çin var.teknolojide cok kısa zamanda manyak firlama yaptilar.cok caliskanlar.robot makine bile olsa elektrik zararı ama çinli robottan daha iyi:D.abaküsle en son teknoloji hesap makinesinden daha hızlı işlem yapanlar var:D. çok basit örnek. online oyunda bile sunu farkettim.cinli oyuncular oyunun icine etti.usko inanılmaz hileler buluyorlar.sadece onları seyrediyorum.bir seylerine hayran oldum görevlerinde birbirlerine cok yardimci tutucu oluyorlar.ama ben yine Bir Türk Dünyaya Bedeldir. diyorum.