Çılgın Bmxci I BMX videolarım

Scudo

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
takipteyim se bisikletten everyday alıp bu işe başlayacağım bende

• Beğen
Tepkiler: çılgınbmxci

hidromek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.117
İsim
Vedat S
Bisiklet
Carraro
çekimlerini gündüz yapsan daha iyi olur gibime geliyor gece çekiminde pek bir şey anlaşılmıyor.

• Beğen
Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
Abone ve destek olursanız seviniriz

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Yine bizi sasirttin. Takipteyiz reizz

• Beğen
Tepkiler: Hasan Ç.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@çılgınbmxci Merhaba, yaşınız çok genç, heyecanınız ve enerjiniz anlaşılabilir ancak güvenli sürüş için gereken en temel kurallara dahi uymuyorsunuz; çoğunlukla kask kullanmıyorsunuz (şu ana kadar paylaşmış olduğunuz videolara bakarak söylüyorum bunu, yanılıyor olabilirim), dizlik kullanmıyorsunuz, dirsek koruyucu kullanmıyorsunuz, kırmızı ışıkta geçiyorsunuz, arabaların sağından solundan geçiyorsunuz vesaire vesaire. Allah korusun kalıcı bir hasara neden olacak bir kaza yaşamadan önce; öncelikle kendi güvenliğiniz için, trafikte birlikte seyahat ettiğiniz araçların ve yayaların güvenliği için, sonrasında ailenizi üzmemek adına onların akıl sağlığı için, lütfen azami düzeyde güvenlik önlemlerinizi alınız ve trafik kurallarına dikkat ediniz. Kolay gelsin.

sargonnas

Forum Demirbaşı
Tepki
1.501
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Diğer
Extreme gençleri görmek çok hoşuma gidiyor. Gençliğimde half-pipe larda kayardık roces street patenim vardı. Aklıma getiriyorsunuz. :)

Tek tavsiyem iyi bir koruma ekipmanı yapman. Roces bu konuda iyidir. Tavsiye ederim. Linkte verdiğim Ramp pack dizlik sana uygun. Birde M12 kask tamamıdır. Sonra dirseklik şeklinde gidersin umarım. Koruyucu önemli. Başarılar. :harika:

(link)

• Beğen
Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru yorumunuz için teşekkürler o zman bmx sürmeyelim tamam dümdüz yolda gidelim

@sargonnas en yakın zamanda alacam abi teşekkürler

@H.T bunlar daha hiç bir şey daha fazla ekipman ve benim atladıgım yerleri ve yaptıgım hareketleri çeken birilerini bulunca daha güzel videoalr gelecek

@BF Okuru
BU videoda size gelsin o zman

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@çılgınbmxci Merhaba, yorumu yazarken kullandığım dil Türkçe oysaki ama bir de böyle tane tane anlatayım anlamanız için;
-kesinlikle bmx'e binmeye devam edin,
-kesinlikle aksiyondan geri kalmayın,
-yeni hareketler deneyin, yeni yollar, yöntemler keşfedin,
lakin tüm bunları yaparken güvenliğinizi sağlayın, kurallara uyun ki etrafınızdaki insanların da güvenliğini sağlamış olun. Bu işi yapan profesyonelleri takip ederseniz ne demek istediğimi daha da iyi anlarsınız sanırım.

Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
@BF Okuru bill perry profesyonel olarak kullanıyor çekiyor bide onu izleyin bakalım

@BF Okuru ben şimdiye kadar bmx binip te kırmızı ışık bekleyen görmedim aksiyon yaşıyoruz sonuç ta kırmızı ışık ta geçmişsiniz demiş siniz kontrollü geçiyorum zaten sadece dediginiz gibi kask filan almam gerekiyor şuan lik gerek duymuyorum abartı li yaptığım bir hareket yok ve kask filan takınca kendime yakıştirmiyorum buda benim hayatım yorumunuz için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Harbi Bisikletci

Harbi Bisikletci

Aktif Üye
Tepki
162
İsim
Uğur Ertürk
Bisiklet
Mosso
Kardesim sen kötu yorumlara aldirma.. turkiyede bisikletin gelecegi cok parlak(belki 2sene belki 5sene).. tam gaz videolara devam et.. hareketlerde guzel ve kiskanilir tarzda :D

• Beğen
Tepki
8
İsim
halil ibrahim kılıç
Bisiklet
Carraro
Bmx Bunny hop (Zıplama) hareketi nasıl yapılır

Tepki
8
İsim