Çıkarız Çıkarız Olmadı İtekleriz (Rize_8.Gün)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@SerkanNamazcı

Olmaz mi? 2006`da ayni yerde arkadaslarin cadirini yaban domuzlari basmis. Ya Allah Bismillah deyip cikiyorum den daglara, aklima da hic kotu bir sey getirmiyorum. Kamp alanina yakin bir yerde ates yaktik gordugunuz gibi. Bir de birkac maytabimiz vardi gece ayi gelirse diye kacirmak icin, o kadar.

Scudo

erdemis

Daimi Üye
Tepki
244
Harika bir tur fotograflarınızda harika ama :boese157: arkadaşın sigaralı poz:brutal324

• Beğen
Tepkiler: KevSerSeri

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@leicam9

Sigara tu kaka,
Serkan ise kanka,
Yapacak yok baska,
Bence o foto da harika.

Genç Osman Bircan

Forum Demirbaşı
Tepki
651
Can sıkıcı bir 8.gün olmuş, lakin günün ardından gelen gün batımı resimleri her şeye değmiş.Kadrajınıza sağlık böyle muhteşem karelerde yer almak çok az insana nasip olur.Malatya Bisiklet Topluluğunda tekrar çok selamlarımı gönderiyorum.

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Kevser Hanım, ne diyeyim harika resimler, bilhassa gün batımı resimleri müthiş, birtek sigara olmuyor, kimse alınmasın. Bisiklet ve sigara hiç bağdaşmıyor. Neyse o sigara kullananların problemi diyorum. İnşallah bir an önce o illetten kurtulurlar. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim. Sağolun

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Cüneyt HOCAOĞLU

Evet cok haklisiniz. Yillardir biraktiramadik gitti o arkadasimiza. Kanser, ulser olmadan once akli basina gelir umarim. :(

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

erdemis

Daimi Üye
Tepki
244
@KevSerSeri

Tabiki fotograf harika eminimki cokta iyi bir arkadastır bakmayın boyle soylediğime. :D

• Beğen

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
Öncelikle süper bir gezi olmuş.. Bu sene bende Pokut Yaylasında bulundum güzel zaman geçirdik .. Kahvaltı fiyatı bence gayet normal Ankarada en güzel cefede ki braunchda bu manzarayı ve bu doğal yiyecekleri bulamazsınız bence çok şanslısınız.. Emin olun o kahvaltı masasına çok imrenerek ve paha biçilmez olarak bakıyorum :D

• Beğen

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@bhdr_dmn

Verilen hizmete ve diger yaylalardaki fiyatlara gore kiyasladim. Tam iki katiydi bu da manzara icin degil inanin turistlik bir yer oldugu icindi. Sanirim en cok o koydu. :)) Yoksa keyif yapmaya gitmisim amaan 20 liranin lafi mi olur derdim. :) Ay yoksa forumda cimri bi profil mi sergiledim hahahah :D

badumania

Aktif Üye
Tepki
116
Bisiklet
Fuji
@KevSerSeri

Yok canım ne alakası var cimri demek istemedim yanlış anlaşıldıysam pardonn .. sadece manzaradan dedim ben şey işte ondan :D

• Beğen

hasan ali

Üye
Tepki
13
bi solukta bütün geziyi inceledim.Bende yapmayı düşündüm fakat gerek anlatım ve gerekse mükemmel fotolardan sonra bende sizlerle geziyi yaptığımı farkettim.Tşk ederim uğraşınız için.Sağlıklı, atsineksiz :) pedallar

• Beğen