Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çiğli Yol Yarışları ( Yıldız A-B Genç Büyük )

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında Artık Yok tarafından paylaşıldı.

1. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    05 - 07 Eylül tarihleri arasında izmir'de koşulacak olan ( İptal olmaz ise ) çiğli yol yarışları için geriye sayım başladı haydi hayırlısı detaylar için : https://www.facebook.com/events/340235536133278/?ref_newsfeed_story_type=regular adresine göz atabilirsiniz kayıt formu bir miktar daha zaman olduğu için henüz açık değil ama bir sonraki hafta sanırım açılmış olur alanya kapanış öncesi iyi giderdi ama malesef master kategorisi yok ee kurt kocadı ya artık istenmiyoruz neyse gençlerimiz yarışabilsin de varsın biz free takılmaya devam edelim

2. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Kendiniz için birşeyler yapmıyorsanız bu spor da ter döken insanlar için yapın '' Peki ne yapayım? '' Katılım gösterin duyuru yapın bu bile bir destektir yoksa gelecek nesli de mahalle aralarında oynanan futbola kurban vereceğiz

3. Özgür R

Özgür R Karanlık Taraf

Seviye:
    Bilgi için teşekkürler.Katılma şansım olmadığımdan bende elimden geldiğince bunun duyurusunu yapıcam..

4. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    42 yaşında ilk yarışını yapmış biri olarak, keşke demeden edemedim. Keşke genç iken uğraşsaydık. Çok zevkli, imkanı olanlar üşenmesin, girsin.

(Bugünkü yarışla ilgili olarak, kazananlar genellikle 31-40 yaş aralığındaydı. Hep söylenirdi, altın çağ bisiklet için bu yaşlar diye ama ben 20-30 aralığını düşünürdüm.)

5. ozan aktürk

ozan aktürk Aktif Üye

Seviye:
    Bende katılmayı çok isterdim ama gitmem için çok büyük sorunları aşmam lazım ;
    1- Yol bisikletim yok
    2- Lisansım yok
    3-Ulaşım ve konaklama çok zor.

6. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Tarih giderek yaklaşıyor takımlar ve ferdi sporcular antrenmanlarını ara vermeden sürdürmekteler haberi duyurmak ve paylaşmaktaki amacımız bu sporun hem katılımcı sayısını hemde izleyici sayısını olabildiğince arttırabilmek
    yarış tarihinde şehrimizde bulunacaklar bu fırsatı kaçırmasın derim

7. Can Vural

Can Vural Aktif Üye

Seviye:
  8. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    takip mesajı

9. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sabah sağlık raporu için bir aile hekiminin kapısını çalayım . Eğlencesine ferdi olarak katılırım :D

10. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Zaman azalıyor değerli dostlar lisanslarımızın 2014 vizelerini yenileyerek antrenmanlarımıza son sürat devam edelim derim ben unutmayın kaçıncı olduğunuz önemli değil orada bulunmanız önemli

11. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
  12. Cenk Yiğit

Cenk Yiğit Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Parkuru keşfetmek ve kendimi test etmek için düştüm yola . Açıkçası hiç bir yarışa katılmadım ama güzergah ve parkur seçimi bence çok kötü yapılmış sadece çiğli'de organize edebilmek için burayı tercih etmelerini anlayabilmiş değilim . 38 km etabın büyük çoğunluğunda asfalt berbat durumda bisiklet üstünde titrememek için sürekli zik zak içerisindeydim . Köylere giriş ve çıkışlarda bazı büyük çukurlar vardı yarışa kadar kapatacaklarını pek düşünmüyorum .Traktör ve kamyon trafiğinden dolayı yollar sırt yapmış durumda sanki bisiklet yoldan 10 cm aşağıda seyrediyor . 8 km kuş cenneti yolu ise bildiğiniz rüzgar bombası . Büyük erkek kategorisi'nin 4 tur olması'da ayrı bir durum

13. yucel gulesenoglu

yucel gulesenoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    parkurun trafiğini bir şekilde çözeceklerdir... evet yolun bir kısmı paris-roubaix tarzı bu biraz insanın canını sıkıyor :( rüzgar ise parkurun eğiminin az olması açığını kapatır cinsten :) kısacası kolay parkur değil ama yarış koşulabilir bence.

14. Gulen C.T.

Gulen C.T. Yeni Üye

Adı:
    Gülen Canol Tütüncü
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Aksaklıklarla dolu da olsa izlemesi keyifli bir yarıştı.. Keşke çok daha fazla seyirci de olsaydı...

Yarışla ilgili detaylı izlenimlerimi buraya yazdım. Umarım bir yerlere ulaşır ve organizasyon komitesi aksaklıklara sonraki yarışlar için çözüm bulur....