Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çift süspansiyonlu Mtb bisiklet

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında batuhan yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. batuhan yılmaz

batuhan yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    ortadaki olan amortisörü (http://i.hizliresim.com/1PE3LG.jpg) baya sıktım ama hala hızımı kesiyor sonuna kadar sıksam bi sorun olurmu bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.Bisiklet:Bianchi Montana d:D

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Ya arkadasim ayni konu icin ikide bir konu acman bence dogru degil. Bu konuyu yorum olarak diger konuna ekleye bilirdin.
    Ben sana demistim o amortisörle bir yere varamasin diye. Fazlada ugrasmana gerek yok o amortisörü atip yerine dedigim amortisörlerden alman gerekiyor. Yanlis secimin sonu böyle olur. Kusura bakma ama bisiklet secimini yaparken yanlis yapmissin.

BFOkuru bunu beğendi.
  3. batuhan yılmaz

batuhan yılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    şuanda 14 yaşındayım artı forumda yeniyim öğrenci olduğum için paramda yok doğal olarak bu bisikleti 2 yıl önce aldım 12 yaş bu yaşta karne hediyesi olarak alınan bu bisikletin seçimi yanlış yok yeni amortisör al yok yeni bisiklet al gibi tavsiyeler verildiği için konuyu buraya açtım .Her ne kadar süper muhteşem bi bisiklet olmasada dersaneye götürüp getirebiliyordu beni.Beni bu aptal bisikletten soğuttuğun için teşekkür ederim.Psikolojik olarak soğuttun beni bisikletten.Bu aptal bisiklet hobisinden de nefret ettirdin çok saol yeni bisiklet alıncaya kadar bu demir yığınıyla idare ederim artık.....

4. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Amartisor bendede var en gevsekte birakiyorun sen iyice sik guc aktarimi daha yuksek olur bende bianchi flashimi topluyorum mtb en rahat dedigim sekil olur seni goturur ilerde dusunursun bosver vites filan saglamsa hele :)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bana bak cocuk, önce baban yasindaki insanla konustugun tarza dikkat et, ben senin ne sinif nede asker arkadasinim. Sen yasini gizleyerek kimse senin 14yasinda oldugunu bilemez. Ben seni ne bisikletten sogutum nede nede bisiklet hobisinden nefret ettirdim. Sen burada soru sordun bende sana dogrulari yazdim. Senin 14 yasinda oldugunu bilseydim zaten kesinlikle ne yorum yazardim nede tavsiye de bulunurdum.
    Sana hayatin boyunca ve derslerinde basarilar dilerim, ve sana tavsiyem böyle benimle konustugun gibi baska bir büyügle fazla senli benli olma arada bir abi dayi amca kelimesi kullan ve sakin ol, sonucta onlar senin arkadasin degil bir büyügün. :in:

Hayrettin ve Cem Bayıll bunu beğendi.
  6. BFOkuru

BFOkuru Onursal Üye

Seviye:
    Batuhan Yılmaz

Soru soruyorsan hakaret olmayan her türlü cevabı peşinen kabul etmiş sayılırsın.

Tapatalktan gonderdim Turkce karakter varsa "tepetaklak" olmus olabilir

Murat B. ve Berkcan E. bunu beğendi.
  7. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Batuhan bir Eskişehir'li olarak bu üslup büyüklerine karşı yakışmıyor. Yaşını gizlemeseydin insanlarda senin yaşına göre yorum yazarlardı ve ona göre sana yardımcı olurlardı. Konuya gelecek olursak senin durumunda ayarlı boru anahtarını alıyorsun eline var gücünle sıkıyorsun sonuna kadar amortisörü sonra böyle idare ediyorsun.

8. Kenan Sarıkaya

Kenan Sarıkaya Yeni Üye

Adı:
    Kenan Sarıkaya
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Arkdaş doğru söylüyor.O süpansiyonu değiştir.;)

9. mustafa.d

mustafa.d Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    hiç araştırmadın mı dağ bisikletini alırken niye hep tek amortisörlü diye

10. Mert E.

Mert E. We create Chemistry

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Birader soru sormussun, bunu genel gecer forum kurallarini takmayarak ayri bir konu acip yapmissin, buna ragmen gene de cevap vermisler sana, o cevabi da begenmiyorsun.

Yasadigin sorunun cozumu ya bu haliyle bisikletini kabul etmek, ya suspansiyonu degistirme ya da bisikleti hepten degistirmek.

"14 yasindayim, param yok, bisikletim de hediye geldi...ama milletin aylarca arastirip aldigi cok daha iyi ozelliklerdeki ve pahali bisikletler gibi hizli olsun!"

Maalesef oyle olmuyor bu isler.

Yeni bisiklet alirken biraz daha arastirarak alirsin, o zamana kadar bence aptal diye haksizlik ettigin bisikletinle mutlu olmaya bak.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

BFOkuru ve Cem Bayıll bunu beğendi.