Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çift amortisör ve bunny faciası

Konu, 'Street & DJ' kısmında fastest89 tarafından paylaşıldı.

1. fastest89

fastest89 Yeni Üye

arkadaşlar benm öyle bi derdim varki 2 haftadan beri beynimi kemirip duruyor şimdi elimde çift amortisörlü bianchi diamond die bi bisiklet var bu bisikletle çok rahat ön kaldıra biliyorum pedal çevirerk yada çevirmeyerek hiç farketmiyor ama geçen gün başıma şöyle birşey geldi hızlı bir şekilde yoldan kaldırıma atlama icap etti(bayada yüksekti banket diyim) ön teker çook krahat atladı ama arka teker banketin köşesine öyle vurduki şammiyel yarıldı:S yolda kaldım eve yürüyerek gitmek zorunda kadldım o günden beri kafmda şu var bisikletimdeki arka amortisörün tekerleğin yerden ayrılmasına izin vermediğini düşünüyorum 1 karış falan ayrıldı yerden ver bankete açrptı şimdi bu durumda bende mi bir sorun var yoksa normal mi :D birde bunu ortadan kaldırmanın bir yolu yokmu ? yayını falan sıkıştırsam işe yarar mı ? bir şeçenek de şu 99 da aldığım bir bianchi leopardım var onda amortisör fln yok onla daha mı rahat street yaparım dicem ama bu bisikletinde önünü kaldıramıyom yaa:S değşik bir dengesi var yardı medin gözünüzü sefiyim sorun bendemi yoksa bisikletin doğasındamı var?

bmxserdar bunu beğendi.
  2. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arkadaşım aralarda satır atlamak, satır başı yapmak ve noktalama kullanmak !!! Tabi soru işareti dışında çok mu zor geliyor acaba? Bende bunu merak ediyorum okunmasın diyemi yazıyorsunuz acaba ?

3. batuhany

batuhany Kıdemli Üye

Seviye:
    2-3 okuyuşta anca anlaşılıyor cümle.. Sahip çıkın biraz dilinize.. Sen yazını düzeltmezsen cevap geliceğinide sanmıyorum.;)

bmxserdar bunu beğendi.
  4. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bunny hop'ın arka amortisörle çok fazla alakası yok...
    Bende bianchi dragon varken yaklaşık 40-50 cm'e kadar rahatça bunny hop yapabiliyordum...
    Arkadaşımdaki Giant ac1 180mm travelli kadro ile bile 10-15 cm çekebiliyorum (enerjinizi soğuruyor resmen amortisörler)

-erkan- ve bmxserdar bunu beğendi.
  5. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bence senin kafandaki soru işareterin çok :) Bianchi denilen yerli yapım bisikletlerini anında sat derim ve kendine yeni bir tane uygun bir mtb al:) ama Satabilecek misin onları:S işte orasını bilemiyorum!!
    En iyi çözüm budur sanırım:)

bmxserdar bunu beğendi.
  6. fastest89

fastest89 Yeni Üye

Aslında bu yadıklarınız beni gerçekten mutlu etti. Lise yıllarımda hep anlatım bozukluğu ve dilin yozlaşması hakkında ödevler yaptım dersler gördüm. Dilin yozlaşmasına karşı yapılan kitap okuma eylemlerine katıldım. ilkkez bir internet forumunda yazım eleştirildi, hemde anlattıklarından dolayı değil anlatımımdaki bozukluklardan ,imla hatalarından dolayı bu çok hoş gerçekten tebrik ederim.
    Yazımın neden böyle imla kurallarına ters düştüğüne gelrisek, internette multiplaer oyun oynaya oynaya sağ baş parmağım kafasına göre spaceye basmaya alışmış. Yazımıı tekrar kendim okudum ve sahiden çok hata yapmış olduğumu gördüm, ama hiçbirinin farkına varamıyorum yazarken ancak okurken farkedebiliyorum. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim ve bu özverinizden doalyı sizi tebrik ederim...
    Umarım yine hata yapmamışımdır iki kez okudum ama:D

bmxserdar, d.berkay ve Hasan Çağri bunu beğendi.
  7. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Önemli olan farkına varabilmektir... Herkesin okuyabilmesi yani kolay okuyabilmesi için ise biraz dikkat eyeterlidir...

Ben mesela aralarda boşluk geniş olsun diye ... şeklinde bitiriyorum cümlelerimi genelde ki okuması biraz kolay olsun yazılar başlar sonlar ayrılsın diye :D

bmxserdar bunu beğendi.
  8. bmxserdar

bmxserdar Kıdemli Üye

Seviye:
    KardeŞİm Bu Konuda Bİsİklet SeÇİmİ Çok Önemlİ Banyyhop İÇİn
    Bİsİklet Önemlİ Her Bİsİkletle Banyyhop Yapilmaz
    Bu Stİlde Bİsİklet YapmiŞlar Sayin KardeŞİm Saygilarla

9. Sahinoz

Sahinoz Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Sahinoz
    Seviye:
    Benim Diamond'u caddebostanda kime verdiysem benden çok bunny yapamadı (memocan dahil), benim yaptığım da zaten 10-15cm birşeydi bunny denmez yani, git bisikleti değiş gel dediler, değiştim ben hala düzgün yapamıyorum ama en azından önceden suç bisikletteymiş şimdi bende onu biliyorum :)