çift amartisörlü kadro tavsiyeleri

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
s.a. orta yollu çift amartısör bisiklet kadro önerileriniz bekliyorum maks.450tl

tek amartisör tavsiyelerinizi de beklerim:D

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
Öncelıkle kullanacagız sartları ve ortamları belırtınkı arkadaslarımız ona gore oneri ve tavsiyelerde bulunsunlar , iyi forumlar ;D

• Beğen
Tepkiler: sadana

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
@sonEr´´

dağda taşta kullanacam tek amartisörlü almayı düşünüyorum fakat belki ucuza çift amartisörlü bulurum diye konuyu açtım:D

Ziya Yurdakul

Daimi Üye
Tepki
130
eğer sadece kadro arıyosan ikinci el çift amortisörlü kadroya düşük bi ihtimal bu fiyata alırsın ama eğer sen bu fiyata çift amortisörlü istiyosan hiç alma pişman olursun=D

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
@tevfik saka

ben bu fiyata sadece kadro'yu almayı düşünüyorum

suzunkopru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.474
(link)
Bir inceleyin. Normalde 650 lira istediğim bir kadroydu. Sadece amortisörü 406 lira ediyor. Alüminyum 7005 kadroya sahip. Acil ve kısa süreli bir ihtiyaç nedeniyle kadroyu çok kısa bir süreliğine 325 liraya düşürdüm.

uğur yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
315
(link) Şimdilik satışından vazgeçtim ama talep olursa satabilirim. Son derece memnunum, çok da seviyorum ama bana biraz fazla gibi. Her türlü kefil olurum kadroya. Beğenmediğiniz takdirde geri alabilirim. Düşürseniz özelden ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
450 tl lik kadro pek yok gibi ama memleket de bol miktarda hi-ten türü bisikletleri sakın alma tabi performans için beklentin yoksao zaman bişey demem

Tepki
10
(link)
120 tl'ye castello marka aluminyum bisiklet kadrosu
Ankara ici elden teslim,şehir dışına kargoyla alıcıya gönderilir.
tel:05396301374- 05356351461

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kaçmaz bu cycle...Bnde fs a geçecem ama para birikmedi.iyi satişlar alan şanslı...izmir den adanalı küçükyalı giant...

Tepki
17
bende çift amörtisörlü bi bisiklet arıyodum biyerden GT-LTS2000 kadro aldım, arka amörtisörü gayet de iyi durumda..... sonra bi arkadaşımın tavsiyesiyle giant aldım neyse :D bende kadronun fotolarını yollıyım istersen sana beyenirsen alırsın....... iyi günler...

AHMET SAFA

Aktif Üye
Tepki
106
arkadaşım eğer uzun yol düşünüyor isen çift amortiser katien önermem... uzun yolda çift amortisör fazla enerji harcarsın bu yüzden çok çabuk yorulursun.. eğer uzun yola gidiceksen sabitlenebilir ön amortisör veya amortisörsüz düşün... 450 tl diosun biraz daha ekle veya ikincel çok rahat bisiklet alırsın veya sağlam hafif bir bisiklet... karar senin yinede...