Ciddi Kaza Geçirdik (09/07/2016 - Polonezköy Yolu)

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
ilk celse mart 2017'de görülecek, umarım unutup da kaçırmam :) davanın sonuçlanması da heralde 5 sene sürer...

Scudo

Glabel

Üye
Tepki
10
İsim
Tarık Alan
Bisiklet
Giant
@İbrahim A. Türkiyede adalet böyle. Çoçukken abime kamyon çarpmıştı hemde çok ciddi ölümün eşiğinden döndü ama dava 8 senede sonuçlandı.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.

Jackhammer

Üye
Tepki
23
İsim
Burak
Cahil insanlarla uğraşmak gerçekten zor, sadece nefes almaları onlar için yaşadıkları anlamına geliyor..

Kanunlar da boşluk olduğu adalet sisteminde ağırlık oldugu sürece maalesef uzun sürecek bir olay,
İspanya da öncelik Bisikletlerindir ardından motor ve araba gelir, berlin, viyana, macaristan daha neresini sayarsanız sayın, Yazacak daha cok sey var ancak yersiz,

Çok büyük geçmiş olsun, asla peşini bırakmayın.

• Beğen

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@aknorl Çok değişik düşünme tarzları var bu tarz insan(!)ların, hırsız ev sahibini şaşırtırmış.

@Jackhammer Haklısınız, şu dünyada ortalama 70 yıllığına varız. Keyif aldığımız bir aracı kullanmamızı engellemeye çalışıyorlar. Bunları gördükten sonra bisiklet sürmekten soğuyorum gerçekten, bu kadar mı insan görünümlü ama insanlıktan nasibini alamamış bu kadar mı kuralsız ne denir artık hayvan mı denir hoş gerçi hayvanlar bile trafik ışığını bekliyor öğrenmişler hani ne desem bilmiyorum artık bizim ülkemizde toplanmışlar her yeri ele geçirmişler anlamıyorum ki. Böyle bir şey yok ya hem çarpan kendisi hem diyor bisiklet yolunda gidin, bisikletyolu vardı da,bisikletyolunda yayalar yürümedi de biz mi gitmedik?

• Beğen

Walfpha

Üye
Tepki
1
İsim
Omer Yavuz
Ben olsam hic sikayet etmezdim ya , simdi ugrasacaksin mahkeme mahkeme , yaptigi insanlik disi dogru ama maalesedf ulkemizde adalet sistemi cok ust duzey degil , gecmis olsun , uzuldum sizler icin

• Beğen
Tepkiler: Glabel

ÖnerERKUT

Aktif Üye
Tepki
276
İsim
Öner ERKUT
Bisiklet
Trek
@İbrahim A. Abi konuyu yeni gördüm, çok geçmiş olsun. Umarım dava tarihi geldiğinde bu insan müsveddesi layığını bulur.

• Beğen

Fat1h

Forum Demirbaşı
Tepki
592
İsim
Fatih ÇAKMAKCI
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Single Speed
Hep aşırı bulurlar ama ısrarcıyım bu konuda, kadın araba kullanamaz. İyi kullananlar istisnadır.

• Beğen
Tepkiler: berktx

fth1905

Üye
Tepki
10
İsim
Fatih C.
Geçmiş olsun.Birşey çıkmayabilir ama davanın peşini bırakmayın yine de.Her gördüğümüz yanlışı,eksiği şikayet ederek sistemi sıkıştırarak-aman kim uğraşacak demeden- gerekirse onları uğraştırarak doğru yola sokmaya çalışmalıyız.Sanıkları serbest bıraksalar da büyük orandaki tepkilerle en azından tekrar değerlendirmeye alabiliyorlar.Belki emsal bir karar çıkar.Daha çok var ama dava yaklaştığında bu platformdan tekrar hatırlatın.Eminim destek için yanınızda olmak isteyenler olacaktır.

• Beğen

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.287
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@İbrahim A.

Türkiyedeki adalet sistemi işte yazık geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum

• Beğen

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@emir yakup bulut ilk duruşmaya karşı taraf gelmedi. Bu bizim lehimize oldu. Nisan başına keşif yapıldı. Keşife avukatımız mazeretli sebeple katılamadı maalesef. Biz de katılamadık. Karşı taraf katıldı mı, nasıl geçti onu da kazanın yıl dönümüne verilen ikinci duruşmada göreceğiz. Aslında ilk duruşma çok olumlu geçmişti. Umarım karşı taraf Keşife katılmamıştır.

Keşife karşı taraf kayıldıysa, yanlış yönlendirme yapmasından korkuyorum. Çünkü kendi ifadesinde bizim ona çarptığımızı idia etmiş..

brdtl

Daimi Üye
Tepki
366
İsim
Bora Dutal
Bisiklet
Orbea
@İbrahim A. Ne ahlaksızlık ne aymazlıktır bu. Arabayla bisiklete çarp sonra onlar bana çarptı de. Kanunsuzluğa güvendir bu.
Kusura bakmayın o zaman da çok sinirlenmiştim yine sinirlendim. Keşfe gitmiş olsaydınız keşke ama bence onlar da gitmemiştir. Çünkü belli ki sizinle yüzleşmek istemiyorlar.

• Beğen