Ciddi Kaza Geçirdik (09/07/2016 - Polonezköy Yolu)

Tepki
159
Bisiklet
Canyon
Ya arkadaş bunlar insan değil. Hem çarpmışsın hem de pişkin pişkin yok karşılamam etmem. Üstüne yalan ifade. Neyse ki sizde kalıcı bir hasar yokmuş. Umarım hukuki davanızda başarılı olursunuz da bu kadın demeye bin şahit mahluk her kuruş hasarınızı karşılar.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim A.
Scudo

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.307
Bisiklet
Scott
İbrahim bey çok çok geçmiş olsun. Verilmiş sadakanız varmış. Lütfen bu işin peşini bırakmayın çünkü bu insan dün sizin canınızı yaktığı gibi yarın başka bir bisikletlinin de canını yakacak, hatta canını alacak. Hakettiği cezayı alsın ve aklı başına gelsin.

Kadının "Size bir kuruş koklatmam" sözünü okuyunca midem bulandı, işte bu yüzden mümkün mertebe bisikletimle trafiğe girmemeye çalışıyorum.

• Beğen

Fuubar

Üye
Tepki
88
İsim
Semih Çakmak
Geçmiş olsun @İbrahim A. malesef ülkemizde bu tarz insanlar çok bu sorunları ise nasıl aşarız o da meçhul. Allah daha büyük kaza bela vermesin.

• Beğen

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
Geçmiş olsun. acaba kamera olsaydi daha farkli olur muydu hersey diye dusunuyorum. sizin de fikrinizi almak istiyorum?

• Beğen
Tepkiler: bforummurat

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.272
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok geçmiş olsun.Yasal süreci;raporlar,fotolar,çevredeki kamera ,ifadelerle v.b.desteklemeniz çok önemli. Sürücü nüsvettesi şimdiden bin takla atmaya başlamıştır.Eliniz güçlü olsun.Çok ağır ilierleyen bir adli sistemde nasıl bir sonuç çıkacağı hiç belli olmuyor..Kimi davalarda hakimin duyarsızlığı yada karşı tarafın yalancı şahit ifadeleri ile de beklentilerin dışında bir karar çıkabiliyor.Umuyorum adalet doğru kararı verip sizin mağduriyetinizi giderir..

• Beğen

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Ozan k. kaza raporunu nasıl kontrol edebilirim. Bu arada kaza yerine trafik değil normal polis geldi ve bütün aşamalarda yardımcı oldular.

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Yok artık bu kadar pişkinlik fazla. Umarım hakettiği cezayı alır, iki insan yaralamış. Bir gelişme olursa haber verin lütfen.

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
@Alizee eğer kamera olsaydı her şey çok farklı olurdu. En başta haklı olduğum halde kendimi savunmak zorunda kalmazdım. Ayrıca her zaman plakayı kaydedemeyebilirsiniz. Kamera şart en kısa zamanda alacağım.

something

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Mosso
ben çarptım deyip bir de yüzsüzce burası bisiklet yolu mu diye sorması tüm durumu ve durumun vahimligini açıklıyor.bir insan karşıdan karşıya geçerken "ooo kaldırımdan indi ezeyim şerefsizi" diyor heralde. bu kafa cezayla caydırilmazsa birkaç yıl sonra bunu da yapar, döner pişkin pişkin yaya yolu mu burası der.

şiddetin devlet eliyle ve toplumsal düzende meşrulaşmasi, potansiyel katiller sürüsüne güç veriyor. her türlü sevgi, saygı ve hoşgörüden uzak katillerle aynı sokakta oturuyor, aynı yolda yürüyoruz....

geçmiş olsun umarım davayı kazanırsınız.

dincer_colak

Forum Demirbaşı
Tepki
580
Bisiklet
Merida
cok gecmiş olsun iste bunlarda arac surmeden yola cıkıyorlar ve hatalarını kesınlıkle kabul etmıyolar kabul etseler dedıgınız gıbı ozur dıleseler belkı odeme durumu yok belkı hastası var ama onların yuzunden bır kaza oluyor sebep o barı yardımcı ol uygun bır yere bırak hastaneye gotur ınsan oldugunu bellı te ama nerde bellı ınsanlık teyzeyı teyet gecmıs

sıze cok gecmıs olsun acıl sıfalar

• Beğen

Aykuttasdelen

Forum Demirbaşı
Tepki
364
İsim
Aykut TAŞDELEN
Bisiklet
Cube
işte bu tarz yollarda yolu ortalayıp gideceksin çok geçmek istiyor ise yanından sollayıp geçsin ....

Çok büyük geçmiş olsun..

araçlara nezaket yapayım, yol vereyim aman da geçsin felan yapmamak lazım.

• Beğen

massaget

Forum Bağımlısı
Tepki
424
Bisiklet
Dahon
Buna benzer konular forumda mevcut, bisiklet yolu olmayan yerlerde bisikletler en sağ şeritten tek sıra halinde gidebiliyorlar, yani kadının sekizde sekiz suçlu olması lazım, geçmiş olsun...

• Beğen

PsyBeowulf

Aktif Üye
Tepki
157
Bisiklet
Merida
Öncelikle çok geçmiş olsun . Bisikletlilere çarpanlara ağır bir ceza verilmediği sürece bence bu tür olaylar devam edecektir . Benim yaşadığım en yakın olay Ortaköy - Beşiktaş yolunda yaşadım 2 şerit bomboş sabahın 9:30 sıraları taksi önüme kırdı bilerek . İnşallah güzel bir ceza alır. Tekrar geçmiş olsun.

Cycmode

Daimi Üye
Tepki
375
Bisiklet
Pinarello
Büyük geçmiş olsun her ikinize de gerçekten çok üzüldüm ve bir o kadar da sinirlendim. Her zaman üzelerek söylüyorum biz bisikletliler bu ülkeye fazlayız. Tabii ya ehliyet alsın bu zihniyettekiler sonra bisikletliye çarpsın yaya ya çarpsın.. Sonra eee sizin bisiklet yolunuz yok burda.. eee o çiçekçi niye kaldırımda. Sonra birde utanmadan sıkılmadan yalan konuşurlar yok beni solladı yok aracım park halindeydi vs vs.. Umarım adalet tecelli eder bu dünyada, yoksa ahirette işi zor ben bile neler besledim o saygısıza yazıklar olsun.

• Beğen

Northmoon

Üye
Tepki
18
İsim
Ergin Vonal
Bisiklet
Geotech
Çok geçmiş olsun. Eğitimsiz ve egoist bu kadına gereken cezayı verirler inş.

• Beğen

KırmızıBereli

Aktif Üye
Tepki
96
İsim
Semih E.
Bisiklet
Carraro
Geçmiş olsun. Süreç hakkında ilerleyen günlerde de bilgi verirseniz memnun oluruz. Avukat tutsanız aslında öttürür bunu da biraz masrafli iş. Yaralamali kaza var, olay yerini terk edip kaçmak var.

• Beğen

İsa ACAR

Üye
Tepki
25
İsim
İsa ACAR
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Öncelikle çok geçmiş olsun hocam. Küçükken trt de izlediğim şimdiki adı kamu spotu olan programlarda, bisikletlilerin sol şeritten giderek trafiği yüzlemelerinden bahsedilirdi. O zamana göre kanun değişti tabi ama böyle kazaları gördükçe keşke değişmeseydi demeden de edemiyor insan. Ben genelde (özellikle bu tarz dar yollarda) sol şeritten trafiği yüzleyerek yol almaya çalışıyorum. ..... iki ayaklılara canımı emanet edemiyorum :snzdglsn: :( Tekrardan çok geçmiş olsun...

• Beğen

Fiz334

Üye
Tepki
68
Yolda Bisiklet için hiç pay yok, birde gidiş geliş. Tehlikeli bir yolmuş. Geçmiş olsun. Yaralarınıza üzüldüm.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
İbrahim bey çok geçmiş olsun görünce üzüldüm açıkçası. Neyseki durumunuz şimdi iyiymiş. Yaşanan diyaloglar da çok talihsiz bir durum olmuş ne desem bilemedim. Olan biten sonuçları vs. burada paylaşırsınız artık. Konuyu takip edelim. Bisiklet yolu olmayan bir yolda yolun en sağ-sol kısmı bisikletliye aittir. Bu yolları kullanmak için ille de bisiklet yolu olması gerekmiyor. Otoban olsa neyse. Bu insanlar ne zaman öğrenecek şunu anlamıyorum hem suçlu hem güçlü bir de kanunları biliyorum diye konuşmuş.