Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ciclo Sport Türkiye'de

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında ulas tarafından paylaşıldı.

1. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    CICLO SPORT URUNLERI ARTIK TURKIYE DE

Ulkemizde gun gectikce spor yapan insan sayisi artmakta ve bu spor severler sahip olduklari pereformansi bilmek icin bir cok cesit elektronik spor ekipmanlari kullanmaktadirlar. Bu ekipmanlar sayaesinde kendilerine ve amaclarina en uygun antremanlari yapip performanslarini bir adim daha ileriye tasimaktadirlar . Ve simdi 2007 yilinda Turkiyedeki spor severler bu tur ekipmanlarin oncu markasi olan Ciclo Sport la tanisicak . CicloSport ürünleri tüm dünyada üst düzey sporcular ve en iyi bisiklet takımları tarafından tercih edilmektedir ve bu ürünleri Türkiye’de spor severlere sunan Delta bu ürün grubundaki her türlü ve aksesuar ve bir cok sporcunun sorunu olan yedek parçayı sporseverlere 2007 yilinda sunucaktir.

CicloSportun 28 yillik gecmisinde sahip oldugu buluslar ve basarilara kisaca goz atalim

1980 – İlk elektronik bisiklet bilgisayarı
    1985 – İlk altimetreli bisiklet bilgisayarı
    1990 – İlk nabız ölçer
    1998 – İlk nabız, altimetre ve bisiklet bilgisayarını bir arada sunan bisiklet bilgisayarı
    2000 – İlk bisiklet nevigasyon bilgisayarı
    2001 – 868 Mhz e varan dijital kablosuz ileti
    2002 – 20 kişiye kadar kablosuz kardio antrenman sistemi
    2003 – RDS ( Radar Distance System ) Birçok için mesafe ve hız ölçme sistemleri
    2005 – Kablosuz kadans ve hızı gösterip aynı zamanda iki bisiklette kullanıla bilinen ve bütün bunlarla birlikte en uygun antrenman sınırlarını belirleyen ilk bisiklet bilgisayarı
    2006 – Eşi benzeri bulunmayan HAC 5

Zaman icinde daha iyi taniyacaginizi umdugumuz CicloSport urun yelpazesi CicloMaster adı verilen bisiklet bilgisayari serisiyle baslayip nabız ve bisikletin birleştiği Ciclo Control serisiyle devam eden bisiklet serisi. Her ortamda kolayca nabzınızı görmenizi sağlayan Ciclo Blue Eye teknolojisini kullanan Ciclo Puls kalp monitörleri serisi ve de bunlara mesafe ölçme ve adım sayma özelliklerinin katılmasıyla oluşan Ciclo Nordic serisinden oluşmaktadır. Ciclo Nordic aynı zamanda en uygun antreman tespitini yapan Ciclo In Zone koşu ve cross kayakta çok gerekli olan mesafe ölçümünü manyetik duyarlı sistemiyle yapmaktadır.

CicloSport Markasinin Turkiyeye girmesiyle daha once kendilerine uygun urunler bulamayan parasutculere, kayak snowboard yapanlara da imkanlarini sunuyoruz. Boylelikle kayak yaparken yaptiginiz hizi, goklerlerde ucarken ne kadar hizli yukselip alcaldiginizi en dogru hava tahminlerini bu urun gruplarini kullanarak rahatca gorebilirsiniz. Bir cok saat size kac kalori yaktiginizi bildirir Ciclo Sportun bazi modelleri bu ozelliklerin sizin yag yakiminizi da ilave olarak belirtir. Ve bunlarin yaninda daha once gormediginiz ozellikleri CicloSport urunlerinde bulabilirsiniz…Delta bayilerine ve magazalarimiza bekliyoruz

Delta Bisiklet

www.deltabisiklet.com
    delta@deltabisiklet.com

gürsel pancaroğlu ve brol bunu beğendi.
  2. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    evet gercekten sevındım.gercekten işe yarayan aletlerın ulkemıze gırmesı cok guzel,pro cyclıstlerın kullandıgı bır marka kalıtesı tartısılmaz.

3. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Artık bu hafta itibarı ile ürünler gelmiş bulunuyor.. Hac5 kullanicıları varsa farkı bilirler ;) Ben de kendime bir model begenecegim ama karar veremedim... Harika outdoor urunleri de var cuma günü ürünler elimde olacak merak eden arkadaşlar olursa gelip bakabilirler çünkü ben her modeli iyice karıştırmasam rahatlamam :D

gürsel pancaroğlu bunu beğendi.
  4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
  5. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    İşte Gelen Modeller ve Fiyatları

CM 628İ

107 EURO 28 fonksiyonlu nabız ölçerli

CM 2,1

15 EURO 9 Fonksiyonlu

CM 4,1

29 EURO 9 Fonksiyonlu

HAC 4 PRO

195 EURO 63 fonksiyonlu profesyonel kullanım için

HAC 5

342 EURO Dünyanın en iyi ve en profesyonel saati

CP 12 C

41 EURO 12 Fonksiyonlu

CP 16 İS

60 EURO 16 fonksiyonlu

ALPİN 3

147 EURO 60 fonksiyonlu

CN 18

58 EURO 18 fonksiyonlu

Ciclo dünyanın en gelişmiş saatlerini yapmaktadır... En son teknoloji ile yapılan bu saatler hem kullanım olarak çok basittir hem de bir çok özellik bulunmaktadır...

Delta Bisiklet olarak yıllarca sizlere en iyi markaları sunmaya çalıştık. Ciclo Sportla ülkemizdeki büyük açığı da kapatmış bulunuyoruz... Ciclo Sport Türkiye Temsilcisi olarak bu konuyla ilgili her türlü sorunuzu bana iletebilirsiniz.

Saatlerin özellikleri çok fazla olduğundan tek tek hepsini giremiyorum.. Önümüzdeki günlerde www.deltabisiklet.com da bütün ayrıntılarını görebilirsiniz..

Geçtiğimiz yıllarda Sigma Sport ürünlerini sizlere sunmuştuk. Ama sigmanın ürün gurubunun yeterli olmamasından dolayı bu gün itibarı ile artık ciclolar ile sizlere hizmet vereceğiz.

En iyisini ve en prestijli olanını en uygun fiyata sizlere sunacağız.

Bir alman markası olan Ciclo Sport alanında en iyisidir.. Bu arada yazıldığı gibi okunur ;)

Ciclo Sport ürünlerini Delta Bisiklet ve Bayilerinde bulabilirsiniz

Ciclo Web Sitesi www.ciclosport.de

Saygılarımızla

Ulas

gürsel pancaroğlu bunu beğendi.
  6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Diğer eksik modeller de gelmiştir...

Bilginize

7. rcw

rcw Üye

Seviye:
    ben ciclo cm 2,1 aldım ama kullanım klavuzunu okuyamadım nasıl kurup kullanacağıı bana anlatırsanız sevinirim

8. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Merhaba :D

Şimdi km saatinin altında uc tane pim var birinde AC birinde SET birinde STORE yaziyor

pili takinca direk olarak ekranda 2080 yazili bir rakam yanıp sonecek bu bisikletin teker capiyla ilgilidir SET tusu ile uygun olan rakamı yazıyorsun uygun olan rakam katalagda yazar ornegin 26x2.00 der karsisina 2086 gibi bir rakam yazar

bu islemden sonra saat cikar diger ozellikli saatler ise diger ozellikler cikar SET STORE tuslari ile ileri geri rakam kucult büyüt işlemlerle saati ayarlıyorsun..

En basit anlatım budur..

Diğer bağlama ayarı ise kablonun biri maşaya biri gidona takılıyor

yine olmadı getirin biz takalım :)

9. rcw

rcw Üye

Seviye:
    çok saolun biraz geç okudum ama çok teşekkürler olmadı ben size getiririm

10. rcw

rcw Üye

Seviye:
    ya üstünde yazan bişi var benziyo ama listede o yok 26*2.10 yazıyo lastikte ama listede 26.2.00 var bide 26*2.125 var ne giricem şimdi bi çözül bulursanız sevinirim teşekkürler

11. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    2.00 olanı gireceksin.. En yakin olan yazilir her zaman

12. rcw

rcw Üye

Seviye:
    çok saol bir kaç sorum daha var 5 tane sıfır çıkıyo o ne işe yarıyo odo 00000 km yazıyo birde bu cihaz sürüş süresini gösterebiliyomu?yardımların için çok teşekkürler delta bisikletten çok memnun kaldım aldığım malzemeler çok güzel çıktı .teşekkürler

13. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Öncelikle Teşekkür Ederim

O sifirlar ne işe yariyor?

diyelimki eski km ile belli bir km yaptin ve uzerine devam etmek istiyorsun. İşte o zaman eski km sayacinin rakamini giriyorsun... Yani yeniden başlamıyorsun... Evet sürüş süresini gösterebiliyor. Bindigin an onu da hafızasına alıyor...

Teşekkürler

14. lancearmstrong

lancearmstrong Yeni Üye

Seviye:
    :in: slm tüm modellerini bulma şansımız var herhalde

15. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Evet var. Bütün modeller mevcut.

teşekkürler

16. deles

deles Yeni Üye

delta bisiklet çalışanları ben sizden corratec hareketli boyun aldım istediğim açıyı ayarlayabiliyorum kilometre saatinde sorun çıktı saatim ciclo 4.2 kablosuz boyunu kaldırınca saatin ayarları kaçıyor, ciclo kilometre 4.2 kablosuz saati sıfırlamam için pilini çıkarmam yeterlimi ondan sonra ayar yapmam gerekiyor beni aydınlatırsanız sevinirim. bilge

17. bigcooler

bigcooler Yeni Üye

Selamlar, özelden atamadım
    HAC 5 için kadans ve speed sensörleri mevcut mudur ?
    Fiyat öğrenebilir miyim ?