Cici Bisikletim DVD'sinden kimler almayı düşünüyor?

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
biz alıyoruz zaten. :)ama çekimi devam eden dvd leriniz için, bisiklete binemeyen psikopat kısımlarında şahane oynarım. rol yapmaksınız başarılı olurum. haberiniz olsun.:):):)

şimdiden elinize sağlık:)

Scudo

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
kardeşim alınmazmı hiç zevkle . . .

tolga gürgün

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bir tanede bana ayırırsanız sevinirim. Ayın 18 inde Kaçkar'da olacaksa 19 unda boşum , o gün alırım.

• Beğen
Tepkiler: sare

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
@kurbaga

Bisiklet seçimine yönelik bir film değil.Fakat mesela tepe inişi yaparken nasıl bir bisikletle zor engeller aşılıyor, akrobasi yaparken ne tür bir bisiklet kullanılıyor, bu tip örnekler görebilirsiniz.

@wagnar

Ayın 18'i çıkış tarihi fakat bu bizim elimizde olacak olan tarih.
İzmir'dekiler 20'sinden itibaren Ata'dan,
İstanbul'dakiler ve Ankara'dakiler ise Ayın son haftası Kaçkar'dan temin edebilirler.
İlginize teşekkür ederiz.

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
O zman ben sizden tarih bekliyorum. Tarih belli olduğunda boş bir günümde gidip alırım.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
fatihcim aldım gitti (atalaydan ayırsın birtane lütfen)

az tilki değilsin yani . bu sistemle can yeni bisikletinin parasını çıkaracak sende sponsor bulamadınya çaktırmadan bizi dolaylı sponsor yapacan dimi .yemezler ama hadi neyse kurcalamayalım şimdi
hımmm kılıf işi .
ah ah ama yutmadığımızı bil.. bir tane alalım bari .
:D :D :D :D :D

• Beğen
Tepkiler: sare

kurbaga

Üye
Tepki
4
@athletic
sonuçta bir çok konuda yararlı bir filim olduğuna eminim,merakla bekliyor olacağım bu filmi..

spokesman

Forum Demirbaşı
Tepki
399
Fatih,
Şöyle 30-40 saniyelik en can alıcı görüntülerle bir demo koysanız çok şık olacak kanımca.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Hakan abi çok fenasın:)Korktum senden:rolleyes: @Hasan Hakan Koç

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Fatih ve arkadaşlarını bu güzel çalışma için tebrik ediyorum. Emeğinize sağlık arkadaşlar. Bizim Ankara Ekibinden de baya bir almayı düşünen var. Sizinle iletişime geçeceğiz...
Hoşça kalın...

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
@cobike

İlginize teşekkür ederiz :)
Ben askere gitmiyor olsaydım hemen 2. filmin çekimlerine başlayacaktık fakat ben ekibimin başında yokken neler olur bilmiyorum :)
Zaten oyuncu eksiğimiz her zaman yaşandı ve yaşanacak :) Senaryo bol, oyuncu ve figüran yok :) eğer 2. filmi çekersek ileride sizinle iletişime geçebiliriz :)
teşekkürler :)

@Hasan Hakan Koç

Abi şaka yapıyor olmalısın :) Zarar etmemeye çalışırken sen kardan bahsediyorsun, eğer olaki çok çok cüzi bir kar olursa o kar ile yine boş dv kaset alınacak ve 2.film çekilecek, sonuçta yine sizler için bir görsel şölen daha olacak.Kendimiz için birşey yapmaya başlamadık daha.

Bu tip filmlerin yurtdışındaki (bizim ülkemizdeki gibi astronomik vergi oranlarını katmadan) piyasası eski sezon filmler için 15-20$, yeni sezon filmler için ise 25-40$ dır.
Kısacası karşılaştırılamayacak düzeyde.

@spokesman

Abi şimdiye dek film öncesi 2 adet teaser sunan tek film bizimkisidir :)
Onları daha önce sunmuştuk, halen youtube'da duruyorlar.Eğer (link) a girebiliyorsanız, sağ üstteki boşluğa athleticfatih yazın, bütün videolarım orada bulunuyor.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
fatihcim hesapladım senin ve canın yaklaşık en az 2000 tane satmanız lazım bu bile yetmaye bilir bensize rakaları yüksek tutun yoksa zarar ederiz demişitim . ama beni devre dışı bıraktınız bak gördünmü hesabınız tutmuyor ama yinede inşallah 2000 2500 satarsınız da bari ortaklığın bozulduğu birşeye değsin. :D

artanıyla da yenileri çekersiniz nede olsa birazda geleceğe yatırım yapmak lazım::D :D :D

(çok doğru bir iş tebrik ederim ve sonzuz destek size )

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Ya ben başlığı bayaa geç görmüşüm ama yazalım bari...

Memo ve Çaça adınada yazıyorum...Üç tane sarar mısınız, birini elde yicem:D:D:D

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
bende almak isterim ama fiyat belirtmemişsiniz galiba malum money bu aralar kısıtlı malzeme alıyoruzda:)