Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Chopper bisiklet arıyorum acil !!

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Burakhan SAYIN tarafından paylaşıldı.

1. Burakhan SAYIN

Burakhan SAYIN Yeni Üye

selam arkadaşlar satın almak için chopper bisiklet arıyorum 2. el olması şart değil bu bisikletleri satan şehir farketmez ama öncelikli olarak ankara izmir ve gaziantepte bildiğiniz biyerler ya da birileri varsa yazın lütfen.2 elde olur. 2.eller için verebileceğim 250-350 tl civarıdır.özel durumlardan dolayı acilen almam lazım yardımlarınızı bekliyorum:)

2. Rana Süsal

Rana Süsal Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla kardeş forumlara şöyle bir baktım da en son konu 2008de açılmış işin biraz zor görünüyor fakat oralarda söylendiği kadarıyla Eminönünde her çeşit bisiklet bulunurmuş Chopper da dahil olmak üzere. Durumun varsa İstanbula gidip bir bak derim. İzmir, Ankara ve Gaziantep öncelikli demişsin ben İzmirliyim burada öyle birşey ne duydum ne de gördüm Ankarada da yaşıyorum orada da aynı şekilde ama Antepte var mıdır onu bilemem işte. Dediğim gibi eğer gitmeye imkanın varsa git İstanbulda ne arasan bulursun ;)

3. Ayhan Bağcı

Ayhan Bağcı Aktif Üye

Seviye:
    tekirdağ şarköyde geçen hafta gördüm bi dayı kullanıyodu kovboy şapkasıyla, ama yakın zamanda satıcağnı flan hiç zannetmem çok keyifli sürüyodu..

4. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşında dediği gibi istanbulda herşeyi bulabilirsin. onun dışında zor bende çok aradım. antalyada da toysarus ta satılan 500 tllik bisikletlerden başka yok.

5. Burakhan SAYIN

Burakhan SAYIN Yeni Üye

bu bisikletlerin çoğu aynı model bir yerden çıktığı belli yani bi üreticisi vardır ama bulmak iş.istanula bi bakalım teşekkürler

6. murat sel

murat sel Yeni Üye

Gören yada duyan olursa telefon ve adres verirse sevinirim..