Choper Bisiklet YaŞaR Demir

Scudo

cpt.enes

Aktif Üye
Tepki
42
İsim
Enes Öztürk
Bisiklet
Diğer
ek yapımı galiba ... benim de chopper'ım var :D ama benimki el yapımı değil.. imzamdaki benim değil avatarımdaki benim bisikletim

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
çok güzel bir bisiklet olmuş.el emeği kendini iyi gösteriyor.

AZONİC

Üye
Tepki
21
Bu bisikletleri Adanada Bir abim Yapıyor.Foto shop Falan Hiç Söz konusu Değildir.İsteyene Kişiye Özel Üretiliyor.İlgilenen için Yardımcı olurum.

chopper08

Üye
Tepki
7
İsim
Hakan
Bisiklet
Diğer
@copper yaşar
Bir zaman sonra haberlere çıkan bu arkadaşı internetten öğrendim ama iletişim için bir adres bırakmamış galiba.
Kendisiyle daha çok halka hitap edicek şekilde modifiye edilebilecek chopper pedal bisiklet modellerini paylaşmak isterdim.
Chopper pedalın dez avantajı , pedal yeri sebebiyle uzun olması.Alttaki resimlerden birinde ön teker bu sebepten küçük yapılmış.Pedal çevirirken tekerleğe değmesin diye.Benim yaptığım modellemede fikir vermesi açısından bir karalama oldu belki ama ustası yaparsa akla mantığa uygun iyileştirmeler yapar.Pazarların içerisinde yer kaplayan uzun üç tekerlekli bisikletlerin yerine alternatif olur en azından :)
copper 3 teker.png chopper bisikletin gidonu.png chopper.png copper 3 teker - Kopya.png
1r.png
2r.png
3r.png