Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Chase 3 vs Voltage YZ0 Hangisi ?

Konu, 'Street & DJ' kısmında numanstein tarafından paylaşıldı.

1. numanstein

numanstein Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar fiyatları yakın sayılan bu iki bisikletten hangisi daha iyidir pro.dj street amaçlı Cannondale mi Scott mı bu konuda baskın?Ve şu 4 konuda önde olan hangisi?

1)Kadro Sağlamlığı
    2)Frenler
    3)Süspansiyon
    4)Fiyat/Performans

2. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşım diğer konulara baksan iyi olmazmıydı ya o kadar chase hakkında karşılaştırma yapılmış ne kadar iyi yada kötü olduğunu 2 bisikeltin özelliklerini bi yerde toplayıp araştırsan daha iyi olmazmı tamam paylaşım bilgi forumuda kaç kere aynı soru soruldu chase 3 freeride dj için üretilmiş bi bisiklettir daha neyi karşılaşıcak:s saygılar teşekkürler...

berkay92 ve burnout_54 bunu beğendi.
  3. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    daha önceki hiçbir konuda bu iki bisiklet karşılaştırılmamıştı,şahsen benim de merak ettiğim bi soruydu bu.

benim şahsi görüşüm chase Tam street,yz0 ise street+fr.yanlış bilgi olmasın,varsa Alican abi düzelticektir:)

d.berkay ve torres_9 bunu beğendi.
  4. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    bu arada torres_9'un mesajına teşekkür falan atmadım,forumdan kaynaklanan bi sorundan oldu galiba:rolleyes:

torres_9 bunu beğendi.
  5. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    teşekkürünü 2 teşekkürle geri iade ederim o zaman!!

burnout_54 bunu beğendi.
  6. koraymalkoc

koraymalkoc Bisikletkolik

Seviye:
    Chase 3 Dj bisikletidir street deil.Aynısı bende var çünkü :)

7. Emirhan Gördebil

Emirhan Gördebil Kıdemli Üye

Seviye:
    Hemen reklama vur zaten bende bunu beklerdim senden.:in: Arkadaşım Chase tabi ki daha iyi herşeyiyle buna göre üretilmiş bir U.S.A. malı bir bisiklet.Scott kadro olarak biraz daha farklı fr tarzına daha uygun üzerindeki componentleri değiştirip xc tarzında kullanan tanıdıklarımda yok değil.

8. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    chase tabiki iyi diye bişey yok.çünkü arkadaş scott voltage yz3-4 le falan karşılaştırmıyo,limitli sayıda üretilen yz 0 ile karşılaştırıyo,herkesin sahip olmak isteyeceği bir bisiklet.şahsen ben yz0 ı tercih ederdim.

chase dj değil diye biliyorum,biraz tahmin yürütmek gerekirse:),bisikletin burnu biraz düşük ve tasarlayan Aaron Chase i genelde sokakta ve parkta görüyorum burdan street görüntüsü verdi bana:D:D:D.

daha doğru bilgileri Alican abi konuyu görünce direk vericektir diye tahmin ediyorum:D:D

9. burnout_54

burnout_54 Bisikletkolik

Seviye:
    bu arada torres_9 bu örnek davranışınla teşekkürümü hakettin,al bakalım:D:D:D:D

10. koraymalkoc

Seviye:
    Chase Dj bisikleti alırken öyle dendi bana aaron chase çoğunlukla Dj yapıyor videolarda.NWD de.Aralarında pek fark yok.Chase biraz daha önde gibi.Bence chase.

11. Alican

Alican Bisikletkolik

Seviye:
    Biiirrr
    Chase 3 dj değil streettir...
    Chase 1 DJ dir...

İkiiii
    Scott YZ 0 Kadro bakımından aşırı sağlamdır...Ama Cannondale kadar zarif değildir...
    Hangisini alırdın derseniz YZ kadro olarak tercihimdir ki açıları da gayet güzel...

Üçççç

Scott, nedense Extrem kategorideki bisikletlerinde komponentleri düşük kullanıyor...Yinede hidrolik fren dünyanın en iyi mekaniğine tercihimdir...

Şimdilik yorumlarım bunlar...

umut erdem, tugayabicim ve d.berkay bunu beğendi.
  12. koraymalkoc

Seviye:
    Olsun yinede chase :D:D dediğin doğru alican abi ama kadrolar arasında çokta fark yok diye biliyorun.Parçalarıda imkan oldukça en iyisi takılır.En güzel Dj bisikleti yapılır.Dimi :)

13. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    örnek davranış filan yaptığım yok sadece teşekkürün benim için önemli bile değil o yüzden 2 teşekkür verdm ayrıca senden teşekkür isteyende yok teşekkürün senin olsun;) saygılar

koraymalkoc bunu beğendi.
  14. koraymalkoc

Seviye:
    Arkadaşlar gerginliğe gerek yok.Burnout_54 seninde yaşın 17 recebinkide öle aynı yaştasınız büyüklük yapıp gerginliğe yol açmayın.Bu başlığın amacı Scott YZ0'mı Chase 3 mü fikirlerinizi yazın.

İyi forumlar...

15. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    Yaş değil akıl konuşur koraycım;) fikrimi beyan ettim sonradan teşekkür etmedim filan diyo onunda konuya yazmasına gerek yok 1-2 teşekkürle yükselcek değilim!!

16. koraymalkoc

Seviye:
    Doğru söylüyorsun recep benim msj'ımda demek istediğimde o büyüklük sağlamaya çalışma diyorum burnout_54'e.

torres_9 bunu beğendi.
  17. koraymalkoc

Seviye:
    Alican abi bide bendeki chase'yle Dj çok rahatlıkla yapılır dimi açıları filan uygun sağlamlığı.Sen demiştin çünkü açıları çok iyi diye Dj yapılır diye demiştin

18. numanstein

numanstein Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    2 arkadaşım 1.si konuyu kendi konuşmalarınızla dağıtmayın lütfen.2.si ise ilk cevap atan kardeşim şöyle yap böyle yapsana buraya niye bu konuyu açıyorsun demişsin tabiki bizim aklımız var 2 bisikleti yan yana koyup bütün özelliklerini karşılaştıracak kadar ancak;Hiçbir aletin, cihazın, ürünün, yazılan özellikleri çok önemli değildir önemli olan kullananın bilenin sürenin memnuniyeti ürün hakkındaki düşüncesi önemlidir.En azından benim için!Alican arkadaşım(Yaşına bakmadım Yanlış anlama)sende sanırım chase 3 var bisiklet hakkında düşüncelerini yazarsan sevinirim

cedfaruk bunu beğendi.
  19. koraymalkoc

Seviye:
    Chase 3 bende var :) ben chase derim çünkü scott'u kullanmadım.Chase 3 ün kadrosu çok güzel sağlamlığı olsun estetiği olsun.Chase'nin bi kötülüğü frenleri mekanik yapmışlar onları deişirsin daha sonra hidrolik yaparsın.Diğer parçaları maşası her şeyi çok güzel.Ama seçim senin hangisi içine siniyorsa onu al ;)

20. torres_9

torres_9 Kıdemli Üye

Seviye:
    1cisi=bende sana şöyle demek isterim abi(Benden büyüksün çünkü)mademki chase 3 hakkında scott hakkında bilgi istiyosun önceden konu açılmış chase 3 hakkında dediklerim çarpıtıldı gibi oldu ama düzeltmek istedim gerek koray arkadaşım yeteri kadar chase 3 hakkında bilgi toplamış konulara bakarak chase 3 hakkında bilgi sağlayabilirsin demek istedim ama dediğim gibi yanlış anlaşıldı ha evet scott hakkında acabilirdin ama açıkcası bende bilmiyorum:rolleyes:
    2cisi=kendi konuşmalarımız değil konuyla alakalı bi yanlıştık düzelltik bitti!!
    3cüsü=umarım en yakın zamanda chase-scottan birini alır aramıza katılırsın SAYGILAR!!!!