ChainRunner zincir korumasını Turkiye'de bulmak mumkun mu?

Tepki
1
Merhaba, single speed biskletim için ChainRunner adında bir tur zincir koruma veya zincirden korunma yöntemi var, bu veya buna benzer bi şeyi turkiyede bulmak mumkunmu?

(link)

• Beğen
Tepkiler: cihan aksoy
Scudo

İsaAlp

Forum Bağımlısı
Tepki
242
Bisiklet
Bulldog
@hakan yalçın

Enteresan bir fikirmiş, ilk defa böyle birşey görüyorum. Sanırım Türkiye'de buna benzer birşey bulmak imkansız olacaktır.

Verdiğiniz linkte, ürünün ebay satış linki de var. Türkiye'de aramak yerine direk olarak ebay den sipariş vermek daha kolay olabilir.

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bunu sanırım kendimiz de yapabiliriz. Linkteki resimlerde gözüktüğü gibi hortumlar var. Çamaşır makinesinin hortumu gibi ama daha ince. Böyle bir sistem için tek sorun ek yerini düzgünce yapabilmek olur bence.

İlginçmiş.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

ersin balkaner

Aktif Üye
Tepki
55
bu bildigimiz sprel kablo koruyucusu ben maket bıçagıylan düzgün bir şekilde kesip yaptım çok güzel oldu

Y.Toygar

Daimi Üye
Tepki
167
Arka Attırıcı makarasından geçerken vitesli viteslerde problem yaratabilir sanırm.. Deneyenler kullananlar var ise bilgilendirmesinde yarar var tabi.. Birde işe yaramaktamı =)

Tepki
22
viteslilerde kullanılmıyor.... aktarıcıya zarar verir...kadronun çatak kısmını kauçuk gibi birşeyle sarmak lazım....