Chainreactioncycles kesilen fazla para

Gazel Girgin

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Whistle
Merhabalar Chainreactioncycles dan 75 euro kargo dahil bir jant aldım benim hesaplarıma göre 187 tl ye denk geliyor ama karttan 220 tl çekilmiş 33 tl gibi bir fark var arada bunu bankamı belirliyor yoksa başka bir durummu var bilen baiına gelen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Scudo

yuzuakyener

Aktif Üye
Tepki
78
Bisiklet
Salcano
Paypal ile ödediyseniz, paypalın kurları serbest piyasadan yüksek oluyor ama 33 lira da oynamaması lazım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Aldığın jantı görebilir miyim? Sepette gözden kaçırdığın bir şey olabilir. Bir de satın alma esnasında döviz yerine TL olarak hesaplamasını istersen, farklı bir meblağ ortaya çıkabiliyor.

Gazel Girgin

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Whistle
(link) farklı bir hesaplama türü seçmedim euro la alındı sepettede başka birşey yok

sercan hakan

Aktif Üye
Tepki
18
kardeşim sitede gösterdiğin paranın simgesi euro simgesi değil pound yani ingiliz sterlini yani 220 lira çekmesi normal param birimini gözden kaçırmışsın

Gazel Girgin

Aktif Üye
Tepki
64
Bisiklet
Whistle
Evet dalgınlığıma gelmiş euro olarak almamışım :) baya dikkat ederim yabancı sitelerde kuru çevirmeye bu sefer dikkatimden kaçmış kusura bakmayın kargo sınırınıda aşmış olduk böylece,takılmadan gelir umarım.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kargo ücretini dahil etmiyorsunuz o sınıra. Sadece ürün ücreti dikkate alınır gümrük sınırında.

Halil EROĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.082
Bisiklet
Salcano
76.49 Euro değil Sterlindir. İşarete dikkat edin. Para birimi € değil £ olarak görünüyor. Kargonuz gümrüğe takılabilir. Takılırsa 40TL kadar(%18) gümrük vergisi ödersiniz. Toplamda 266TL civarına gelir. Kargo çıkmadıysa siparişinizi iptal edebilirsiniz...