Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

chainreactioncycles.com güvenilir mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Cem Korkmaz tarafından paylaşıldı.

1. Cem Korkmaz

Cem Korkmaz Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu sitede %50 ye varan indirimler oluyor. 2012 nin ürünleri şuanda indirime girmiş. Bende bu yaz tatilinde Bisiklet almayı planlıyorum ve bu site güvenilir mi bilmiyorum alanlar olduysa tecrüblerini paylaşırlarsa sevinirim. Türkiye ye gelişte vergi yok diy duydum birde 40 $ kargo parası ile çok iyi fiyatlara bisikletler alabiliriz gibi geliyor ama güenilir mi bilmiyorum yardımlarınızı esirgemeyin :D

örnek olarak : http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=93702

Buy Corratec CCT Team Dura Ace Road Bikes from Chain Reaction Cycles, the world's largest online bicycle store.

edit: bu yazıyı yeni gördüm :D

Buy Corratec CCT Team Dura Ace Road Bikes from Chain Reaction Cycles, the world's largest online bicycle store.

2. sonerveozer

sonerveozer Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    selamlar,

bu konuda forumda yazılan diğer konulara bakmanı öneririm, site güvenilir hızlı kargo eden bir site, gümrük sınırı 75 Euro aşarsan vergi + depolama + sıkıntı :) bunları hallederim derse tabiki alabilirsin...

3. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    An itibariyle ben de bi kaç ürün getirtiyorum sipariş verdim 2 gün önce beklemekteyim fakat güvenirliği konusunda alışveriş yapan arkadaşlarım var kargo süresi ortalama 10 15 gün sürüyormuş. Fakat 100$ üzeri gönderilerde ne tür sıkıntı çıkar bilemiyorum şuan.

4. Cagkan Dur

Cagkan Dur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    mtb uzun parmak eldivenler 15euro gibi bir fiyata bence cok guzel fiyatlar fakat kargosu vs nasil oluyor acaba sagsalim gelsinde 10gunde beklenir
    bunun disindan turkiyeye kesin gonderi yapan saglam site varmidir bildiginiz acaba?

5. baha45

baha45 Yeni Üye

Seviye:
    gönderilen kargo firmasına göre özellikle ems ise bilinki gümrükte. şayet takılır ise vergiler depo ücreti ile karşı karşıya kalıyorsunuz. umarım takılmaz sorunsuz geçer elinize

tavsiyem Ebaydan paypal ile alışveriş tir alacaklarınız ufak ise abd den 3-5$ kargo ile gelenden tutun Çin vs gibi ülkelerden bedava gelenler bulunabilir. satıcınız en az.%98 olumlu iş yapmış olsun aşağısında sorun çıkıyor çoğu zaman. jel pedli giant eldiveni ihaleden 6,5$ a kargo dahil almıştım.

6. Ayhan K

Ayhan K Yeni Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bisiklet getirtmeye çalışsak ne kadar vergi biner acaba? :D

7. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Her bir sevkiyat için kıymeti 1500 Avro'yu aşmayan eşyaya geldiği ülkeye göre tek ve maktu vergi oranı uygulanacaktır. Söz konusu vergi oranları eşyanın;

- AB ülkelerinden doğrudan gelmesi durumunda %18
    - Diğer ülkelerden gelmesi durumunda %20
    olarak uygulanmaktadır.

Kaynak: http://eski.gumruk.gov.tr/tr-TR/yolcuislemleri/Sayfalar/Posta.aspx

8. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    chainreactioncycles.com en güvenilir sitelerden birisidir ancak indirim zamanlarını yakalaman lazım yoksa hesaplı olmuyor.

%20 Vergi ve shipping masrafı dahil 1500 eoro ya kadar gümrüğü ödeyerek getirtebilirsiniz. Ancak aşarsa çok ciddi masraflarla karşı karşıya kalırsınız.Haliyle 75 euro dan sonrası gümrüğe takılır. Ayrıca shimano ürünleri ülkemizdeki fiyatlarıyla tamamen aynı. Eskiden cannondale kıyafet vs getiriyorduk ama artık o da chainreactioncycles.com dan ne hikmetse ürünlerini çekti.

9. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    site güvenilir bir site. ben de ilk alışverişim önce bu forumda sordum soruşturdum okudum, olumlu yorumları görünce verdim siparişimi. kargo dahil 75 € altında tutan bir siparişti ilks efer olduğu için daha hiçbirşey bilmiyorum diye falan, 15 günde geldi sorunsuz. güvenle alışveriş yapabilirisin. ancak gümrük olayı sıkıntı yaratabilir çünkü 75in değil 1500 € nun bile üzerinde istediğin bisiklet. iyice araştırmanı, gerekirse bakanlığa bile e-mail çekmeni öneririm. bir kere takıldı mı gümrükte çekilecek dert değil çünkü, bir e-maile le napman gerektiğini öğrenebilirsin.

10. GencerGümüşay

GencerGümüşay Aktif Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
  11. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    burada kargo şirketi önemli. ptt ile gelicekse adresinize yurtiçinde, hiç sıkıntı çıkmadan geliyor bir sorun yok. ancak dhl vb gibi özel posta şirketleriyle geliyorsa, sorun çıkabiliyor. gümrükte beklediği her gün için x miktar para + ardiye parası ödüyorsunuz. bunların miktarını bilmiyorum ancak.

12. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    %18 + depo parası ödersiniz..

Kürşat Bey'in şu konusundan alıntı :

GencerGümüşay bunu beğendi.
  13. Cem Korkmaz

Cem Korkmaz Üye

Bisiklet:
    Scott