Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Chain Reaction Cycles Gecikme sorunu

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Bahadır EKİCİ tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır EKİCİ

Bahadır EKİCİ Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar bu siteden alışveriş yaptım.Alışveriş bilgilerim aşağıda resimdeki gibidir.

15 iş günü geçmesine rağmen herhangi birşey gelmedi.PTT'yi aradığımda benden takip numarası istiyorlar ve onsuz hiçbir işlem yapamayacağımı söylüyorlar.Benim elimde sadece sipariş numarası var.

Ne yapmam gerekiyor bu durumda ? Konuyu mail olarak crc'ye bildirdim kayıp formu doldurmamı söylediler ki bu da formaliteden ibaret birşey olduğunu düşünüyorum.

Yorumlarınızı bekliyorum.

2. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Maalesef ki chain reaction cycles çok geç getiriyor. Geç de olsa gelecektir fakat elime geçmedi diyip bir form dolduruyorsunuz tekrar gönderiyorlar .

Bahadır EKİCİ bunu beğendi.
  3. yasintutunculer

yasintutunculer Üye

Adı:
    Yasin
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Geçen ayın 30 unda sipariş verdiğim lastik ertesi gün ayın 1 inde kargoya verildi şuan ptt de sanırım şans işi yarın veya ertesi gün elimde olur diye tahmin ediyorum. Umarım sizde biran önce ürününüze ulaşabilirsiniz.

4. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    CRC'den aldığım ürünlerin kimisinin 3 günde kimisinin ise 20 günde teslim edildiği oldu. Hatta 2 Haziran'da verdiğim bir sipariş henüz elime ulaştı. Kayıtsız gelen postaların takibi ne yazıkki mümkün değil. Ben bölgemizden sorumlu posta dağıtım merkezinin, mahallemize dağıtımı gerçekleştiren postacısına, bir sipariş bekliyorsam bizzat gidip soruyorum yada telefon ediyorum. Çoğu zamanda posta dağıtım merkezinden bizzat teslim alıyorum. Artık tanıdıkları için çok sorun olmuyor.

Fakat bugüne kadar kaybolan siparişimde olmadı değil. Ayrıca, bahsettiğiniz o kayıp formu formalite değil. Kayıp formunu doldurup imzaladıktan sonra tarayıp CRC'e ulaştırdığınız takdirde hiç bir ek ücret talep etmeden ürününüzün aynısını yolluyorlar.

5. Bahadır EKİCİ

Bahadır EKİCİ Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Cevaplar için tşkler arkadaşlar.Ürünlerin yenisini talep edeceğim artık mecburen :/

6. Mert-Demir

Mert-Demir Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bende talep ettim şu anda elimde 2 tane var :)

7. vebag

vebag Aktif Üye

Adı:
    ethem kardaş
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Bahadır EKİCİ BENCE BİRAZ DAHA bekle, 2 tane ürün olursa elinde firmaya haksızlık yapmış olursun..

8. ratm

ratm Forum Bağımlısı

Adı:
    Hakan Engin
    Seviye:
    Bahadır kardeşim, ben de Karşıyaka'dayım, CRC den birçok kez siparişim oldu, bazen siparişin gelmesi 1 ayı bulabiliyor, bence 1 ayın dolmasını bekle ondan sonra iste.

9. Bahadır EKİCİ

Bahadır EKİCİ Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bana 15 iş günü içerisinde gelmezse bize başvurun denilmişti CRC tarafından.Bende söylenileni yaptım :)

Firmaya haksızlık olacağını düşünmüyorum söylediğim gibi kendileri böyle yapmamı söylediler :)