Çevsad Gezisi: 24.06.07 Pazar, Midas'ın Antik Kenti (Karacahöyük) & Lületaşı Ocakları

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Serhat ne yaptınız Onur'a Hırrr

valla bizde anlayamadık. resmen düz yolda takla attı.. hiç de bişe yoktu aslında... ama hala iş görür;) gerekirse halat getirir çekerim:D

Scudo

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
yaaaa bi tur daha düzenleniyo ve ben gene yokum :( mutlu bi haber veriyim, bisikleti toplamam temmuzun taaa ortasına ve sonuna doğru ertelendi :mad: :boese157: :D bayabi süre daha ykum turlarda mutlu mutlu gezin bakalım :D efrahim abiyaaa kafayı yicem valla yardıma ihtiyacım var hem maddi hemde manevi :)

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
@EMREEDE

senin biskiletin ne eksiği var ki , toplamak taaaaa temmuz ortasına sarkıyo :rolleyes:

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@Battalcan

arkadaslar üzülüyorum bak ama. niye cevap vermiyorsunuz bana??

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@EMREEDE

Üzüyon bizi kardeş. Uçuk bisiklet toplayacam diye heba ettin kendini. Maddi yardım gelmez elimden bu aralar kendime hayrım yok. Manevi yardım için elimizden geleni yaparız, dua da ederiz, gaz da veririz. Yaw kirala bi bisiklet gel kardeşim :D

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@serkan771

ÖSS de bitti artık desene :D ;)

Liste
1 - Oktay abi (boreas.oti)
2 - Serhat Gezici
3 - Eya
4 - Gökhan Duran (battalcan)
5 - Yasin İlgici (escudos)
6 - Serden Us (maosxs)
7 - Salih Toktaş
8 - Ahmet (backbone)
? - 9 - Onur Aydıner (onurrs)
10 - Serkan Selli (serkan771)
11 - Cihan

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Selam Efraim..uzun zaman oldu görüşmeyeli...gidiceğiniz yer bana çok ilginç geldi,hazırda Eskişehirdeyken katılmak isterim gezinize...
Benim gibi yaşlı bir ultimate'e yer varmı?.. :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@mazhar

Başımızın üstünde yerin var abim ;) Hey gidi günler hey. 22.10.2005 - Kızılinler :D Birazcıcık üşütmüştük sizleri Altuğla :(
(link)

Gezi Katılımcı Listesi v12.0 :D
1 - Oktay abi (boreas.oti)
2 - Serhat Gezici
3 - Eya
4 - Gökhan Duran (battalcan)
5 - Yasin İlgici (escudos)
6 - Serden Us (maosxs)
7 - Salih Toktaş
8 - Ahmet (backbone)
? - 9 - Onur Aydıner (onurrs)
10 - Serkan Selli (serkan771)
11 - Cihan
12 - Murat Ecevit (mazhar)

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Anadosk günleri...:)

Kaçda nerde buluşuyoruz bu arada?

Emre Ede

Forum Demirbaşı
Tepki
207
@eYa

uçuk değilbe abi,giriş seviyesinin biraz üstünde kompenand topluyorum :D maddi yardımdan kastım sizden istemek değildi yanlış anlama abim, siz gazını eskisk etmeyin yeter :D:D dedimyaa alışık olmadığım bisikletle tura gelemem eziyet çekerim :D inşllh bi gün bende gelicem efrahim abi, size iyi gezmeler

@boreas.oti

kompenand eksiğim var abi, herşeyim tam kompenandım yok :eek: kompenand alcak param olmadığı için, param olduğu zamana yani temmuzun ortasına doğru sarkıyo,buda beni üzüyo :( öyle işte,size iyi gezmeler abi,kazasız belasız sürüşler bütün arkadaşlara

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@mazhar

08:00'da yola çıkıyoruz inşallah. 07:45 gibi herkes orda olursa güzel olur. Orası neresi. Kırım caddesine sakarya caddesi tarafından giriyorsunuz, az ileride ilk sokağı geçer geçmez Hacıalibey mahalle muhtarlığı karşısı. No:43-A.

http://img460.imageshack.us/img460/1166/65349284qe2.jpg

ZaRaKi

Daimi Üye
Tepki
184
İsim
SeRHaT
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
efrahim, mangallı bişeyler yapsak süper olurdu... koyalım motorun benzinini yine yapalım bişeyler

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@SeRHaT_

Motorlu arkadaş ne der bu işe bilmiyorum, ayrıca çalışıyor kendisi yine müsait olur mu onu da bilmiyorum :eek: Mangal yerine karpuz keselim. Bu havada iyi de gider :D Yalnız gittiğimiz köylerde kavun, karpuz bulurmuyuz bilemiyorum :rolleyes: Taşınmaz da mübarek 40 km :Skull-175 Neyse ben bıçağı alayım gerisine bakarız :D (Korkmayın canım, bıçak kavuz karpuz kesmek için :boese157: :Skull-175 :D )

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
o taraflarda çeşme falan vardır inşallah, sıcaklık oldukça yüksek olacak diyolar. susuz kalmayalım..?

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
kompenand eksiğim var abi, herşeyim tam kompenandım yok :eek: kompenand alcak param olmadığı için, param olduğu zamana yani temmuzun ortasına doğru sarkıyo,buda beni üzüyo :( öyle işte,size iyi gezmeler abi,kazasız belasız sürüşler bütün arkadaşlara

olsun yav. oda eksik oluversin yenisini alana kadar. kendini bisiklet sürmekten niye mahrum ediyosunki. eskilerle idare et. para gelince yenisini takarsın

Battalcan

Aktif Üye
Tepki
171
@maosxs

İİ hatırlattın kardes
Hava 35 derece görünüyor.
KESİNLİKLE HERKES KENDİNE YETECEK SUYU YANINA ALSIN...
yolda susuz kalmak kötü olur.başkasını susuz bırakmak daha da kötü olur.hiç yoksa alın 1.5 lt'lit bi pet şişe...
çeşme sanırım köylerde ayarlarız.

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Suuu suuuu :D Ben biliyom başımıza gelecekleri. :p

Arkadaşlar civarda suyu içilebilir çeşme pek bulacağımızı sanmıyorum, bildiğim kadarı ile. Tedbiri alalım su bulursak daha güzel olur. Köylü de bizi susuz bırakacak değildir. Kaldı ki hemen her köyde bakkal v.s. vardır.

Gökhan karpuzu köylerde buluruz inşallah :D Hem susuzluğumuzu giderir hem doyurur, pehhh :) Ağzımın suyu aktı şimdiden :D