çevreci biselect...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

ada

Üye
Tepki
0
ya açıkçası çok kararsız kaldım bu konuyu yazacağım yer hakkında çünkü forum kurallarında reklam yapmak yasaktır diyor yanlız ben bunu bir kullanıcı olarak yazıyorum.heralde reklam teşkil etmez.öncelikle şunu söylemek istiyorum bisikletleri motorlardan ayıran en büyük özellik çevre ve ses kirliliği yaratmamasısır.bunu türkiyede piyasaya yeni sürülen çok şık ve sevimli bi bisiklette buldum şu anda.motor görünümlü ufak biselectler...tamamen elektrikli giden bu bisikletler en ufak bi ses çıkarmıyor.ayrıca 60 km ye kadar yapabiliyor.bisiklet severlerin böyle bir yenilikten haberleri olması gerektiğini düşündüm.iyi yönlerinden biri daha 1500 km de sadece 5 ytl gibi bi elektrik harcaması...çokkk mutluyum:p :003:

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@ada

Bu tür ürünler burada defalarca duyuruldu, ancak bizler bisikleti sadece çevre dostu olduğu için değil pedal çevirmeyi sevdiğimiz için kullanıyoruz, dolayısıyla ne kadar elektrik tüketimi yaptığı ile fazla ilgilenmiyoruz. Bilginiz olması açısından eklemek istiyorum, bu tür cihazların ağırlıkları çok fazla oluyor ve gidebildikleri menzil aşağı yukarı 50 - 60 Km civarında, şarjınız bittiğinde bu ağırlığı pedal gücü ile götürmek neredeyse imkansız, bu yüzden bana göre siz bir de normal bisikleti kullanmayı deneyin.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.