Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Çevre Kirliliği

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında eyka01 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eyka01

eyka01 Yeni Üye

Herkeze Selamlar,

Arkadaşlar beni derinde üzen bir gerçekle karşılaştım ve onu sizlerle paylaşmak istiyorum; geçen yıl Manisa da bisiklet yarışları düzenlendi, galiba Manisa belediyesinin ve Shimano, Sedone gibi firmaların destekleriyle yapılan yarış sonrasında oluşan çöpler; nekadar reklem şeritleri varsa toplanılmış ve ormanın iç kısımlarına atılmış, atıldığı yerde ağaçların bol olduğu güzel bir bölge, buradan her bisikletimle geçtiğimde inanın bana içim yanıyor, bizim çevreci olmamız ve çevreyle ilgili konulara azami dikkat etmemiz gerektiği halde, malesef bu iğrenç tablo beni çok ama çok üzüyor.Ben bu konuyu Manisa belediyesine bildirdim bana dedikleri burası bizim bölgemiz değil biz bir şey yapamayız dediler, halbuki organizasyonu düzenleyenler bunlardı.Yine Manisadan bir arkadaşım resimleri bu form da yayınlamış, sponsor firmalar ''Shimano ve Sedone gibi'' siz resimleri kaldırın biz o çöpleri kaldıracağız demişler ama hala görünürde bir şey yok.Nasıl yapabilirim bilmiyorum ama buranın fotoğraflarını çekip birde ben yayınlayacağım, herkezin görmesi için.

Herkeze Temiz bir çevre diliyorum,

Selamler

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.