Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Çeşitli Aksesuarlar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    **Fiyatlar da pazarlik-indirim yoktur. Komisyon farki eklenerek sanalpazar-sahibinden/GET ilani açilabilir, havale-elden teslim kabul edilir.
    **Istanbul içi elden teslim edilir, Istanbul disi için sanalpazar ilani açarim 6.5 tl sabit kargo ücreti ile her yere gönderebilirim.
    **Tamamini alana fiyat 150 tldir ve 1 çift Baradine fren pad(sifir), 1 adet Çin mali km saati hediye edilir.

Ürün 1 : Mirrcycle Bar End Ayna

Ürün bu linkte bulunan üründür. Bisikleti satin aldiktan sonra amazon dan siparis etmiştim. Linki incelerseniz 1.000e yakin pozitif yorum var ve gerçekten son derece kullanisli ve kaliteli bir ürün. Ve sadece 2 defa bisiklet üzerinde kullandim, toplam da 6-7 saati geçmez bu süre. Satis sebebim, kelebek gidon kullanacagim ve gidon ucuna takilan bir aynayi kullanamiyorum. Amazon dan su an satin almak istediginizde kargo ve vergi ile birlikte 28.47 dolar tutuyor, kutusu ile birlikte teslim edecegim, benim istedigim fiyat 30 tl

_______________________________________________________________________________________________

Ürün 2: Tranz-X V Fren 28" uyumlu Arka Bagaj

Ürün bu linkte bulunan ürünün arka far delikleri olmayan modelidir. Fakat bagajin arkasina plastik kelepçeler ile 5 ledli arka far sabitlenmistir ve bagaj ile birlikte hediye edilecektir. Içinde bir çift Duracell pil de var, uzun bir süre kullanabilirsiniz. Bagaj heybe ile birkaç defa, birkaç defa da heybesiz kullanilmistir. Ancak hiçbir uzun tur yapilmadigindan bisiklet üzerinde oldugunda da yüksüz bir sekil de tasinmistir. 4 adet baglanti vidasi ile birlikte verilecektir. Bagajin üst kisminda ki yayli metal kisim yerinden çikarilmistir. Bu kisim çogu bagajda zaten bulunmamaktadir, herhangi bir ise yaramadigindan çikarilmistir, gereksiz bir parçadir. Ancak isteyen olursa halen dolapta duruyor, verebilirim. Bagajin sifir fiyati en ucuz linkte 50 liradir. Arka far ve pilleri ile birlikte benim istedigim fiyat ise 30 tl

*Fotografta, arka çantanin üzerinde ki arka far, bagaja sabitlenmis sekilde hediye edilecektir, isterseniz tabi çikarabilirsiniz.

________________________________________________________________________________________________

Ürün 3: Tchibo marka bisiklet pompasi ve Kilit

Ürün bu linkte anlatilan pompa ve tchibonun sattigi kilittir. Satin aldigim fiyati hatirlamiyorum ancak ben de indirimden almistim. Pompa devamli bisiklet üzerinde tasindi fakat sadece 1 defa kullanildi. Bisiklet suluk altina montaj aparati ile birlikte verilecektir. Kilit ise hiç kullanilmadi, oldukça saglam bir kilittir, 2 adet yedek anahtari ve sele borusuna sabitleme parçasi ile birlikte verilecektir. Kilidi özellikle bisikleti sürekli biraktiginiz bir yerde birakarak, devamli oraya kilitleyerek kullanabilirsinz, oldukça saglam fakat biraz agirdir. Ikisi için istedigim fiyat 30 tl

http://i.hizliresim.com/wzm2b9.jpg

_________________________________________________________________________________________________

Ürün 4: Roswheel Gidon Çantasi

Ürün sifirdir, tur yapilmadigindan hiç kullanilmamistir. Istedigim fiyat 30 tl

_________________________________________________________________________________________________

Ürün 5: Merida Sele Kilifi

Ürün sifirdir, Brooks sele alacagimdan satiliktir. Istedigim fiyat 25 tl

__________________________________________________________________________________________________

Ürün 6: Bontrager Yumusak Elcik

Ürün çok az kullanilmistir, bisikletin üzerinde ki orjinal elciktir, alindiktan hemen sonra bilek destekli baska bir elcik alindigindan kullanilmamaktadir. Istedigim fiyat 15 tl

__________________________________________________________________________________________________

2. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Günceldir ..

3. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    4 numaralı Rooswheel gidon çantası ve 6 numaralı Bontrager Elcik satılmıştır, diğer ürünler için ilan günceldir.

4. Mehmet B

Mehmet B Wind Blown

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Sele altına talibim :D

5. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
  6. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Gidon çantası ve elcik haricinde ilan günceldir. Ürünlerin tamamını almak isteyene 100 tl den verilecektir.

7. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Özgür bagaj 26" uyumlu ise ben alabilirim. Çıkardığın parça da işime yarayabilir. Bu arada yük taşıma kapasitesi ne kadar?

8. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    2 numaralı Tranz-x bagaj, 4 numaralı Rooswheel gidon çantası ve 6 numaralı Bontrager Elcik satılmıştır, diğer ürünler için ilan günceldir.

Ürün 1 : Mirrcycle Bar End Ayna
    Ürün 3: Tchibo marka bisiklet pompasi ve Kilit
    Ürün 5: Merida Sele Kilifi

Bu 3 ürün için ilan günceldir ve 3'ü birlikte 80 tl den verilecektir.

***Sanalpazar ile 6.5 tl sabit kargo ücreti ve taksit imkanı mevcuttur. Sitenin keseceği komisyonu ben karşılayacağım.

9. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar ürünler hiçbir işime yaramıyor, yakın zamanlarda da yarayacağını hiç sanmıyorum.

Ufak bir indirim yapabilirim toplu alımda, yada takas da yapabilirim. Mesela topeak turbo morph pompa, yol bisikleti parçaları-tur aksesuarları ile takas yapabiliriz. Fiyat olarak altı-üstü konuşulur, eğer almayı planladığım bir ürünler takas teklif ederseniz, ürünlerin üstüne ciddi miktarda nakit verebilirim. Mesela Ortlieb Back Roller Classic çanta almayı planlıyorum, isteyen arkadaş ile takas yapabiliriz, fiyat farkını veririm.

10. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İlan 1. ve 5. ürünler için günceldir. Birlikte 50 liradır.

11. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ayna ve sele kılıfı için ilan günceldir . İkisi için 50 liradan sanalpazar ilanı açabilirim isteyen arkadaşlara.

Yada Zefal Spy model ayna ile takas yapabiliriz fiyatını konuşarak.

12. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    İlan kilitlenebilir, iki parça şey için uğraşmaya gerek yok. Satın almak isteyen olursa mesaj atabilir.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.