Cennet'te 3 gün (15-16-17/06/12)

Frédéric Lapointe

Forum Demirbaşı
Tepki
1.356
15 haziran Cuma gunu okulun son gunu ; ogrenci olmayacagini dusuneyip, guzel bir tur yapmayi karar verdim. Beuil’den Cians kanyonu, sonra Verdon bolgesel parki ve sonra denize dogru. 3 gun gezdim, toplam 300 km civarinda ve bol bol yokuslar rampalar.Iyi bilgisayarim'da openrunner çalismiyor yoksa yukseklik farklari bilseydim, çikamazdim. Bakalim, begenecek misiniz yoksa abartim. Beuil,Cians kanyonu,Puget-Theniers,Entrevaux,col des felines,Saint- Julien- du- Verdon,Castellane.

Scudo

yigitkirca

Aktif Üye
Tepki
81
Farklı bölgelerde, farklı bir araçla benim de tam olarak yapmak istediklerim bunlardı. Ne yazık ki öğrenci iken bunları gerçekleştirmek biraz cesaret ve paradan fazlası demekti. La vie c'est la vie en tout cas. Çok güzel bir paylaşım olmuş elbetteki. Güneşli günler efendim.

ulaş kaya

Forum Bağımlısı
Tepki
405
Bisiklet
Cannondale
harukulade bir gezi yapmışsınız.

Bizler için bol bol fotoğraf çekmişsiniz ve epeycede yorulmuşsunuz:)

Teşekkür ederiz..

Erdal YAVUZ

Bisikletkolik
Tepki
80
Bisiklet
Whistle
Ben olsam sizi kültür elçisi seçerdim,harika fotoğraflar çekmişsiniz izledikçe insan kefiy alıyor.Belgesel tadında olmuş emeğinize sağlık...

Sait Hislioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
212
aman yarabbi onlar nasıl yerler, ağzım açık baktım fotoğraflara. Oraya mı göç etsem ne. Müthiş, tek kelimeyle müthiş yerler. Hele o su, nasıl berrak birşey o öyle. 24 saat yüzsem sıkılmam o suda.

ihtiyar

Forum Bağımlısı
Tepki
3.579
İsim
Bülent B.
Bisiklet
Diğer
Verdon gölü' nün esas adı Castillon gölü değil mi? Buraları 2009 da bisikletle gezdiğim için öyle biliyorum.
Çok güzel bir etap olmuş. Geceleme işini nasıl hallettin. Önceden reserve mi ettin, yoksa hemen bulabiliyormusun yatacak yeri?

Frédéric Lapointe

Forum Demirbaşı
Tepki
1.356
Dogru;Verdon yazdim ama gerçek adi Castillon:sonra farkettim.
Geceleme reserve olmadan hallettin çunku nereye kadar gidebilecegim bilmiyordum;cogu yerler full.

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
içindeki cenneti bizlerle paylasmisiniz.gezmis gibi olduk:D cogumuzun aklina bile gelmezdi foto cekmek.ince gorus tskler.

recep24ank

Forum Bağımlısı
Tepki
4.634
İsim
Recep Eşref ÇINAR
Bisiklet
Carraro
Bizim Ülkemizde 2 Ayaklı Hayvanlar Yaşıyormuş Bunu Bir Kere Daha Gördüm. Yerlerde 1 Tane Bile Çöp Görmedim. Bu Kadar Temiz ve Özenli Bir Yerleşim, Tarihe Saygı, Temiz Toplum ve Güzellik Bir Arada Olabilirmi? Gerçekten Oraların Kıymetini Bilin. Bu Geziyi Paylaştığın İçin Ayrıca Teşekkürler.

Oğuz.

Daimi Üye
Tepki
259
Sayın Frédéric LAPOINTE bundan sonra sizin açtığınız konulara bakmayacağım.O nasıl bir su rengidir,o kadar foto içinde hiç bir tane çöp olmazmı yerde,o kasabalardaki yapıların mimarisi ne kadar sade ve güzeldir.Sizin konularınıza baktıktan sonra odanın perdesini kapatıyorum canım sıkılmasın diye..

Şaka bir yana pedalınıza sağlık.Bizlere böyle güzel yerleri gösterdiğiniz için teşekkürler.

bülent samsunlu

Forum Demirbaşı
Tepki
681
İsim
Bülent SAMSUNLU
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
tüm fotolara tek tek baktım,gerçekten çok güzel...

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
iki kelimeyle: "muhteşem ötesi" bir tur yapmışsınız. gerçekten tebrik ediyorum siizi. yollar manzaralar bisikletiniz hepsi harika. ne denebilirki:)

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Çok güzel.
Teşekkürler. Sanırım resimleri gören herkeste size eşlik etme isteği uyanmıştır.

Bu arada kollar yanmış galiba.
Bu antika araçları kiralıyorlar mı yoksa kullanıyorlar mı?

Çağatay Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
223
Fotoğraflar için teşekkürler, adeta gezmiş kadar olduk :)

Benim de seneye Marseille planım var. Plandan öte kesin gibi birşey. Paris'teyken bisiklet kullanım yaygınlığı ve bisiklete olan düşkünlük beni çok şaşırmıştı. Umuyorum ve sanıyorum ki Fransa'nın çoğu yeri öyledir. Sabahın köründe bile insanlar bisikletlerle işe gidiyorlardı :)

Nice kazasız turlara..

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Süper manzara, çok güzel bir tur olmuş, böyle manzaralarda pedallamanın zevki başka olur. Ayağına sağlık