Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cengizhan bekir bayram, üzgünüz.

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Fatih Ertörün tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Öncelikle bu konuyu açmak zorunda kaldığım için gerçekten üzüntü duymaktayım.

Cengizhan Bekir Bayram adlı kardeşimizle uzun süredir devam eden birçok alışverişimiz olmuştur.Kendisi bizden birçok parça satın almış yeri gelmiş biz ondan parça satın almıştık.Konyadan bizden en çok alışveriş yapan arkadaşlarımızdan birisiydi kendisi, fakat son alışverişimizde,
    Bizden Haziran ayı içersinde satın almış olduğu Shimano SPD sistem ayakkabı ve pedalın 330 liralık bedelini göndermemiştir, kendisine defalarca mesaj yazmama rağmen nakit yerine parça göndermesini kabul etmemize rağmen kendisinden bir cevap gelmemiştir.
    Kardeşimizin askerde olduğunun bilgisini de almıştım fakat bu tarz alacak verecek işleri bana göre askere gitmeden önce çoktan halledilmesi gerekirdi ki zira ben de 2010 yılında böyle yapmıştım.Yani askerde olmak bir bahane değildir.

Bu tarz alışverişlerde sizin kulağınıza küpe olması açısından söylüyorum istediğiniz kadar güvenilir olun,ya da karşı tarafa güven duyun bu hiç bir zaman %100 olmamaktadır. Bazen %1 ciddi sıkıntı doğurmaktadır ya da doğuracaktır.

Ben halen Cengizhan kardeşimizin iyi niyetine güveniyor,bizi elinde olmayan sebeplerden maduriyete uğrattığına inanıyorum.

Saygılarımla
    Fatih Ertörün

2. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Cengizhan Bekir Bayram kardeşimiz, borcunu kapatmak adına malzeme göndermiştir, güvenimizi boşa çıkartmamıştır.
    Kendisine teşekkür ediyor ve bu konunun moderatör arkadaşlar tarafından silinmesini rica ediyoruz.

Saygılarımla
    Fatih Ertörün

ProfessionaL ve Mustafa Ekentok bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.