Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

celbino

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ensar tarafından paylaşıldı.

1. ensar

ensar Yeni Üye

celbino bisiklet i olan varmı

2. Atahan Akıllı

Atahan Akıllı Bisikletkolik

Seviye:
    olsa ne olacak ki?

3. tufan erdem

tufan erdem Yeni Üye

Selamlar foruma yeni üye oldum bugün 1 adet celbino aldım herhalde tam bilmiyorum ama yerli meridalar gibi yerli imalat shimano vites alüminyum alaşım kadro cantlar alüminyum amortisörsüz sade bir model oldukça hafif bisikletçiden eve kadar yaklaşık 11 km yol yaptım yaklaşık 20 sene olmuş bisiklete binmeyeli vücudumda ağrım sızım kalmadı diyebilirim :)

4. özgürakbuz

özgürakbuz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    eed benim aluminium var bitane

5. tufan erdem

tufan erdem Yeni Üye

Selamlar arkadaşlar :) Bu gün bisikletimle biraz yol yapmak için dışarı çıktım vitesteki ayarsızlıktan dolayı zincir atması yaşadım zincir biraz kadroyu içten aşındırdı çizdi ama neyse anlamadığım elimden gelmediği için en kısa mesafedeki bisikletçiye gittim neyse ayarlattım filan hallettik. Burada anlatmak istediğim celbino bisiklet hakkında görüşlerim toplama bir bisiklet zaten celbino markası altında internette araştırma yaptığımda hiç bir yabancı yada yerli site yok. Aldığım bisikletin sadece kadrosu profesyonel diğer kısmı ucuz amatör malzeme kullanılmış diyebilirim cantlar alüminyum sanırım çin malı umarım sağlamdır :D lastikler biraz kaliteli gibi, vites kollarında her ne kadar shimano yazsada zincir ve çark aksamı çok kalitesiz geldi pedallar ve pedal kolları yine markasız aldığıma yinede pişman değilim çok komik bir fiyata kadro fiyatına bisiklet aldım :) Biraz hamlığımı atıp kondisyona gireyim kadro, maşa ve gidon aksamı dışındaki bütün parçaları değiştirmeyi düşünüyorum yada bilmiyorum sıfır profesyonel bir bisiklet alabilirim... herkeze keyifli sürüşler :)