Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇekmecePaB >> K.Çekmece & Çevresi Perşembe Akşamları Buluşma Etkinliği

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında B.Metin tarafından paylaşıldı.

1. B.Metin

B.Metin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Etkinliğimizin adı "ÇekmecePaB" Yani Küçükçekmece Bisiklet Grubu Perşembe Akşam Buluşması..
    K.Çekmece Meydanda 20:00 de toplanmaya başlıyoruz Hareket saat 20:15 de Göl Kenarından Kanarya istikametine ...Halkalı Gümrük ,Sefaköy, Bahçeşehir, Kayabaşı istikameti tarafından gelecek olan Arkadaşları Kanarya Sahil Başlangıcında karşılayacağız Saat 20:35 Gibi Toplu halde tekrar hareket edip Florya istikametine devam..
    Saat : 21:10 Florya Güneş Plajı Yanındaki İşPark da Katılacaklar varsa onalrıda alıp devam ..>> istikamet yeşilyurt karar verilecek mekanda çay kahve molası
    Güzel bir Sohbet Akşamından sonra Aynı güzargahı takiben dönüş ve ayrılmalar .. Müsait olan arkadaslar geç kaldım d,ye üzülmeyin.. güzargah belli dilediğiniz yerden katılabilirsiniz ama mümkün olduğunca toplanma noktalarında bulunmaya özen gösterelim lütfen...
    Bu sistemimiz her hafta Perşembe Akşamaları Tekerrür edecektir..
    Gereli hassasiyeti göstermenizi özellikle Grubumuz adına rica ediyorum..Hadiyin bakalım sağlıklı pedallamalar..Güvenliğiniz çok önemli Lütfen Kask , Aydınlatma , Reflektörlü Kıyafetler Bulundurmayı ihmal etmeyin Etkinliğimiz Gece ve sürüş güzargahımız trafikte olacağı için sıkıntı yaratmasın , ayrıca içlastik yama ve tamir takımlarınızı da bulundurmanızda fayda vardır.
    Etkinliklerimizi Buradan veya FaceBook Sayfamızdan Takib Edebilirisniz
    Etkinliğimizin Bu haftaki ( 07/Mart/2013 ) bölümünde yine 20 nin üzerinde bir katılımcı ile pedallayıp, Çay ve Kahve Molamızda Güzel Sohbetlere Yelken Açacağız..
    Facebook Sayfamıza Kayıt olmamış ama etkinliğimize burdaki yazıyı okuyup katılmak isteyenleriniz varsa Yukarıda Belirtieln etkinlik buluşma noktalarından birinde bizlere katılabilirler..

Hucreceperi bunu beğendi.
  2. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Vaybe... Heryere reklam atıyoruz.....

Hucreceperi bunu beğendi.
  3. B.Metin

B.Metin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sevgili Bisiklet Sever Dostlar.. bir PaB etkinliğimizi daha geride bıraktık.. Küçük bir hatıra buketini de buradan paylaşalım..
    Yeşilyurt Feneri Turumuzun Son Noktası
    K.Çekmece Meydanda Toplanma Zamanı
    Yeşilköy Cafe önünde Park Alanımız..
    Gelsin Çaylar & Kahveler...

Soner Kanar ve Hucreceperi bunu beğendi.
  4. N.ÖZKAN

N.ÖZKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bu turun pazar günleri düzenli yapılmasını isterdim kendi adıma :) tura katılabilmek için. Hatta katılım belki daha fazlada olabilir.

Soner Kanar bunu beğendi.
  5. B.Metin

B.Metin Yeni Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Selam Arkadaşım...

Bu perşembe etkinliğimiz , çalışan arkadaşlarımızın da katılımı göz önüne alınarak akşam saat 20:00 - 23:00 arası yapılıyor
    ağırlıklı hafif tempoda devam ediyor.. esas tur etkinliklerimiz pazar günleri gerçekleşiyor.. müsait olduğunda onlara katılabilirisn
    yani en azından senin isteğine uyuyor.. bu haftaki tur pazar programımız BURADAN Bakabilirisn..!!

6. Soner Kanar

Soner Kanar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Nevzat gel kardeşim.... Ne zamandır sana bakınıyorum yoksun ortalıkta:)))))

7. N.ÖZKAN

N.ÖZKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bisiklette daha yeniyim ve Küçükçekmece bisiklet grubuna yeni katıldım.Pazar günleri etkinlik olmasına sevindim.

Merhaba Soner bey iyi unutmamışsınız beni. Grupla tura çıktığım ilk bisiklet dostlarımdansın, çamur turu olmuştu benim için resmen o gün :) Çekmece gurubuna katılmak yeni kısmet oldu, müsait günlerde etkinliklerinize katılmaya çalışacağım inşallah.