Çekiliş Tarihi

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Bu arkadaşı tanıyan varsa bana ulaşmasını sağlar mısınız?

Scudo

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@muratcolakoglu Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)
6 yorum erken davranmışım. :)

H.Nadir

Üye
Tepki
21
Bisiklet
Specialized
Hadi ya..ikinci yedek olmuşummm..Kazanan arkadaş güle güle kullansınn..kazasız belasız sürmesini dileriz..Yedeklere sıra gelirmiki acaba..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dert etmeyin arkadaşlar, kumarda kaybeden aşkta kazanırmış:) Aşkta kaybetme cezası Ali Uzele gitti. Ferhat Köse olsaydı ne yapar eder 58 numarayı çekiliş torbasından çıkarıp yok ederdi.

Tebrikler Murat Çolakoğlu.

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.899
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Milli Pyuango gibi bir heyecan daha gume gitti :p Calisip kazanacagiz yine her zaman oldugu gibi :)
Murat Bey! Hayirli olsun, kazasiz belasiz mutlu gunlerde kullanin veya nasil degerlendirmek isterseniz oyle degerlendirin ;)
Kucukte olsa renk ve heyecan yasatan Delta Bisiklet ve bu isin sorumlusu Ulas Bey; sizlere de cok tesekkur ederim :harika:

En azindan Milli Piyango veya Sayısal Lotodan daha yuksek tutturma orani vardi ;)

Yusuf'san

((( Sadece Bisiklet )))
Tepki
1.604
İsim
Yusuf
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hayirli olsun güle güle kullanın Murat Bey
Sizin gibi daimi üyelerden birine çıkmasına sevindim.

Mehmet Can K.

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Mehmet
Bisiklet
b'Twin
@muratcolakoglu

Hayırlı olsun tebrikler :)

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
@Melih Çolak

Vay arkadas yaw :))))) ibretlik kur'a olmus gercekten, tam adamina cikmis.
Ali uzel -murat colakoglu ayni kisi diye biliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Melih Çolak

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Sinan Ş

Aynı kişi evet ama Murat bey daha sonra diğer hesabının mükerrer üyeliği olduğunu bildirmesinden dolayı, biz de iki hesabı birleştirmiştik ve şu an tek üyeliği var, o da mevcut olan. Lâkin bu çekilişi sponsorumuz yaptığı için kararı onlar verecektir.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Raşit S
Raşit bey ne ben sizi tanırım nede siz beni. kaç aydır sessiz sessiz oturuyorum oturduğum yerde neden bana cevap hakkı doğuracak böyle şeyler yazarsınız anlamış değilim .Kim kazandıysa hayırlı ugurlu olsun güle güle kullansın .Ben bu forumda hiç kimseye kin gütmedim gütmem de altı üstü forum ve sanal bir dünya(hoş aktif forum uyelerının buyuk kısmıyla pedal cevirmişliğim de mevcut ama forum ortamı sanal) yazdıklarınızdan anladığım Ali Uzel namı diğer Murat çolakoğlu kazanmış hayırlı ugurlu olsun kendisine de hiçbir zaman bana saldırmadığı sürece veya yönetici olduğum dönemler forum kurallarına aykırı birşey yazmadıgı surece ne cevap vermişimdir nede sataşmışımdır.Lütfen sizde beni artık bu tip tartışmalara çekmeyin.herkes kendi bildiğini yapmaya devam etsin ben yarışlara hazırlanıyorum sizde kendi bildiklerinizi yapın.

Ha şimdi derseniz ki latife yaptım espri yaptım ben hiç beğenmedim beni tanımayıp mesajlarınızı okuyan herhangi bir arkadaş da şu yazdıklarınızdan hoş şeyler düşünmeyecektir hakkımda bu bağlamda düşünebilirseniz eminim sizde hak vereceksiniz.

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
kazanan şanslı arkadaşa hayırlı olsun diyorum. güzel günlerde kullanmasını dilerim... site yönetimindeki değerli arkadaşlara ve sponsor firmaya da tekrar teşekkür ediyorum. hoş bir heyecan yaşattılar bizlere, bu bile yeterli bence :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Melih Çolak
Evet aynen öyle ben yeni bir üyeyim bu arkadaş bana bile laf atmışdı.hem ali uzelsin hemde murat çolakoğlusun bide karbon kadro ohhh valla ne güzel.

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Hayırlı olsun. Milli piyangodan daha yüksek tutturma olasılığı vardı açıkçası. İyi günlerde kullanın..)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Ferhat Köse

Sevgili Ferhat Köse, gerçekten espri yapmıştım. Amacını aşan bir espri olmuş, özür dilerim ama bu vesileyle sizi tekrar gördüğüme de memnun oldum.

Dilin kemiği yoktur ama elin vardır, yani yazarken hata yapılmaz; yapılacak hata en fazla imla hatası olur. Ben mesajda aslında sizden yana tavır alarak "keşke FK burada olsaydı da Murat Çolakoğlunu (also known as Ali Uzel, AKA Alligator) yarışmadan men etseydi" mesajı vermek istemiştim. Yani asıl tepkiyi Murat Çolakoğlundan bekliyordum ve çok endişeliydim. Discovery de seyrettim, rakibini bir yakalarsa asla bırakmıyor, dişleri 300 ton ile kapanıyormuş.

Neyse, çekiliş mesajını berbat ettiğim için "kendime" ceza veriyorum. En az bir ay hiç mesaj yazmayacağım. Forumu okuyacağım ama paylaşım yok. Kendinize iyi bakın. Raşit out...

MertAG

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Kron
@Raşit S

Bende kendime troll derim birde raşitciğim buradaymış :D bu arada Ali uzel mi kazanmış bunun capsi yapılır adam foruımun en yırtıcı(dişlerini gösterirse görürsünüz) ve en karlı üyesi durumunda şuan. :D