Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çeki sistemi yenilemeye değer mi ?

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Umut Kılınç37 tarafından paylaşıldı.

1. Umut Kılınç37

Umut Kılınç37 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,lafı dolandırmadan konuya geçeceğim.Benim bisikletim ilk zamanlarda bana yetiyordu ama artık istekler artınca yetmemeye başladı,artık dağ-taş-yokuş tanımadan sürmek istiyorum.Şimdi sıra sıra anlatayım değişecekler:1-aynakol (rengi bisiklete uymuyor ve boyası kalktı) 2-Arka 9'lu ruble (kaset dişli olacak) 3-vites kolları tahmini bana 200-250 tl gibi bir fiyat tutar.Sizce bu fiyata değer mi yoksa istediğim düzeyde başka bir dağ bisikletimi almalıyım?(bisikletim Bianchi Speed 4000)

2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano geotech whistle gibi markalari slx gruplu bisikletlerinden alabilirsiniz.nihat bisiklette fiyatlar uygun.sonradanda trek hiant specialized kadro takarsiniz ama dag bisiklrtinden in misin?yol bisikleti kros yol bisikleti galiba cyclecross rigir tur bisikleti on amortisorlu tue.r bisikletlerine bakabilorsin.

3. Umut Kılınç37

Umut Kılınç37 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben düşündüm para biriktiriceğim sıra sıra alacağım.

4. Furkan Çınar

Furkan Çınar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    GT
    Seviye:
    Bence vites sistemine 250 lira vereceğine o parayı biriktir 500 liraya tamamla üzerine bisikletini sat ikinci el temiz bir bisiklet al. Çünkü söylediğin parçaları takınca sadece yeni bir vites sistemin olur ve tahminimce deoreyi geçmez. Eğer benim dediğim gibi yaparsan , yeni alacağın bisiklette hidrolik fren, daha iyi bir maşa, daha iyi bir vites sistemi ve en önemlisi donanım yükseltmeye müsait, daha iyi bir kadro.