Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çaylağa Tavsiyeler? :)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hsyndeli tarafından paylaşıldı.

1. Hsyndeli

Hsyndeli Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin
    Seviye:
    Abilerim ablalarım kardeşlerim öncelikle selamünaleyküm, aranızda yeniyim pek de bisikletten anlamıyorum hobi amaçlı sadece kullanıyorum. Bi konuda yardımınızı rica edecektim 450-550 arası bi bütçe ile şehirler arası yol yapabileceğim bir bisiklet tavsiyesi var mı 2. El de olabilir, kron xc750 düşünüyorum sizce nasıldır? Şimdiden teşekkürler :)

2. #ŞARBAY#

#ŞARBAY# .

Adı:
    İsmail ŞARBAY
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O bütçeyle xc 750 biraz zor gibi, onub haricinde mtb ile slick lastik dahi takılsa şehirler arası yolculuk bir çaylağı hayli zorlar...

3. Hsyndeli

Hsyndeli Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin
    Seviye:
    Hocam 2.el var şu anda xc750 çaylak dediysek o kadar değil üstad sizin kadar tecrübeli değilim demek istedim :)

4. #ŞARBAY#

#ŞARBAY# .

Adı:
    İsmail ŞARBAY
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Hsyndeli

Estağfirullah tecrübeli olduğumu ima bile etmedim :) Ama son bisikletimi alana kadar bayapı araştırma yaptım ve fiyatlar gayet uçuk... Bir zamanlar sıfır aldığı fiyattan daha pahalıya satmaya çalışanlar mı dersiniz, bisikletini bulunmaz hünt kumaşı zannedip sıfırından pahalı fiyatlandıranlar mı dersiniz... Bol bol maruz kalmadan bulduğunuz bisiklet sağlamsa tanıdık birindeyse kaçırmayın derim. Ayrıca kondisyon meselesi ve mesafeye bağlı ama 100/150 km en iyi ihtimalle iki şehir arası uzaklık olarak düşünürsek küçümsenecek bir mesafe değil...

5. Hsyndeli

Hsyndeli Yeni Üye

Adı:
    Hüseyin
    Seviye:
    Eyvallah üstad :) haklısınız da bilmiyorum biraz kararsız kaldım 2. El kron xc750 mi 0 cx150 mi bilemedim açıkçası, ayrıca 150 km yaparsam gerisi aşağıya doğru yapılması zorlamaz diye düşünüyorum :) ankara Karabük bilginiz varsa memnuniyetle dinlerim ;)