Çaykur Rize Spor'un lisanslı bisikletçisi Murat Demirtaş'a otomobil çarptı.

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Kazanın ayrıntıları yok.İnşallah önemli bir şey yoktur.

(link)

Scudo

mertceo

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Salcano
İnşAllah önemli bir şeyi yoktur. Tanımasam da hemşehrim sayılır.
Umarım çabuk iyileşir.

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
dilerim ciddi bir durumu yoktur olayda kim hatalı henüz net bir bilgi verilmemiş konu hakkında bilgi sahibi olanlar varsa paylaşımlarını bekleriz büyük geçmiş olsun kendisine

Tepki
10
Bisiklet
Sedona
Durum çok ciddi, başında iç kanama, sağ böbrekte yırtık/kanama ile kalça kemiği ve omuz kürekleri kırılmış.

Beyin ameliyatından çıkmış, yoğun bakımda, hayati tehlikesi var.

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
durumu çok ciddiymiş ne yazıkki.bende rize il gençlik sporun bisikletçisiyim.daha önce onun kullandığı bisikleti kullanıyorum.yakınlarından haber aldım,doktorlar biz herşeyi yaptık herşeye hazırlıklı olun demişler.dualarınızı esirgemeyin lütfen.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yapmayın yahu. :( Kötü haberler geliyor bu aralar hep. Yakınlarına sabırlar diliyorum.

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Allahdan rahmet yakınlarına ve tüm sevenlerine sabırlar olsun...

Tepki
1.364
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Türkiye de bisiklet sürdüğümüzü 100 bin kez unutmasak iyi olacak sanırım. Bırakın normal yoldan gitmeyi herifler her yerde bu şekil saygısız kullanıyorlar araçlarını.
Sağ şeritte o kadar hız yapılmaz be kardeşim. Bisiklet yollarına bakıyorum hep araçlar kapatmış. Burası TÜRKİYE.! Bisiklet malesef gerekn saygıyı görmüyor toplumda.
Sadece spor olarak görüyorlar, Hollandaya bir bakın Danimarka ya ne kadar güzel yollar var bir o kadar da bisikletli var...

Allah rahmet etsin.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
canım ülkemde ölmek ne kadar kolay :(

tüm sevenlerine sabır diliyorum, hepimizin başı sağ olsun...

engin özen

Aktif Üye
Tepki
127
Bisiklet
Cannondale
Ahh beee ahhh.. Çok yazık.. Çok ayıp.. Çok günah..

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
(link)
üzülerek paylaşıyorum bu görüntüyü çarpan mahlukat en küçük bir yavaşlama gereği durmadan olay yerinden aynı hızla uzaklaşıyor merhum kardeşimizin ailesine , sevdiklerine ve bisiklet camiasına başsağlığı diliyorum

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ReşitÇağırgan

O arabayı bulmak çok kolay da, hakkında verilecek kararı bilememek çok kötü. Aaaah ah...

Ekleme: İlk müdahaleyi yapanın çarpan kişi olduğu söyleniyor. Diş doktoruymuş kendisi.

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Allahhh yarabbiimm. Nassıl kan beynime sıçradı biliyor musunuz şu görüntüleri görünce. Günah yaa. Behey gafil yaratık ettiğin yanına kar mı kalacak zannediyorsun. Hem bu dünyada hem de gideceğin yerde seni sürekli bir hesaplaşma bekliyor, şimdi kaçtım zannediyorsun ama... Allah ıslah etsin bunlar gibileri... Allah rahmet eylesin çocuğa da, mekanı Cennet olur inşallah.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@tekkir

Kaçmamış arkadaşlar, yanlış yönlendirme olmasın. İlk müdahaleyi yapan kişi çarpan kişi. Kendisi diş hekimi. Günahını almayalım. Kazanın neden ve nasıl gerçekleştiğine dair bilgi bulamadım. Bulanlar paylaşırlarsa iyi olur.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bunlar kimden ehliyet alıyorlar anlamıyorum. Bir insana nasıl bu şekilde çarparsın. Hiç sağa sola direksiyonu kırayım diye düşünmez misin. Yazık günah vallahi çok üzüldüm video'yu izleyince.

Artık Yok

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
o nasıl bir çarpmadır aklım almıyor yolun genişliği belli görüş açısı temiz hava aydınlık desemki merhum arkadaşımız aracın önüne birden kırdıda araç bu yüzden çarptı adam çoğumuz gibi yarış koşan lisanslı bir sporcu arazi şartlarında en iyi şekilde gidebilen bir insan düz yoldamı hatalı bir sürüş gerçekleştirecek bu ihtimal sıfıra yakın o halde geriye kalan tek ihtimal kasten ya da nasıl olsa yanından geçerim düşüncesiyle çarpmış olması yardıma koştu demişsiniz bu yaptığını örtermi o nasıl bir hızdır bir insanı heleki bisiklet kullanan ve seyir halinde olan birinin yanından bu hızla geçilirmi ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ReşitÇağırgan

Evet işte sorun da o, kazanın neden olduğu belli değil. Dikkat ederseniz felaket hızla geçiyor diğer araçlar da o yoldan. Ne oldu, çarpan kişi yola bakmıyor muydu, rahmetli çarpma anında duruyor muydu gidiyor muydu, videodan anlaşılmıyor maalesef.