Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cateye Strada Cadence KM Saati

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Cihangir Dilmaç tarafından paylaşıldı.

1. Cihangir Dilmaç

Cihangir Dilmaç Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar, tecrübeli arkadaşlara bir kaç sorum olcak bu aletle ilgili..

ebayden açıklamasını pek okumadan aceleyle Cateye km saati aldım fakat aldığım ürün kablolu çıktı. cadence yeni modeldir kesin kablosuzdur dedim. değilmiş:)

-km saatlerde kablolu mu daha iyidir kablosuz mu? bunu satıp kablosuz almamı tavsiye eder misiniz?
    -bu Cadence ölçütünün önemi nedir? ne işe yarar
    -bir de bu aleti kendim mi kurmaya çalışayım, bisikletçiye mi götüreyim..sıkıntı olur mu kendim kursam?

teşekkürler..

2. ismail eren

ismail eren Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kablo görmekten rahatsız olmuyorsanız bence kablolu daha iyi. sensör pili ile uğraşmamış olursunuz.
    özellikle performans odaklı çalışmaya başladığınızda cadence çok önem taşır. olmassa olmazlardandır.
    veya hiç performans beklentiniz olmasa dahi cadancesınıza bakın. 70'in altında ise yüksek vites kullanıyorsunuz ve eklemlerinize fazla yükleniyorsunuz demektir.
    sizin veya bisikletiçinin kurması arasında pek bir fark olmaz. ayarlarını düzgün yapmanız gerekir sadece. nasıl ayarlanacağı konusunda emin değilseniz bir bisikletçiye yaptırın derim

3. alper 76

alper 76 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Tekrar forum açmamak için buraya yazmak istiyorum.
    CATEYE STRADA WİRELESS CADANCE kullanan var mıdır?
    Ömer de olan model kalp ritmi de oluyor ancak kadans sebpnsorunu ek olarak almak gerekiyor. Kaç TL dır bilmiyorum netten de bilgisine ulaşamadim. Linki arıyorum...
    Cateye Strada Digital Wireless -Speed/Heart Rate | Cycle Computers | Merlin Cycles

Bir de kalp ritmi olcmeyen ancak kadans özelliği ve sensor içinde olan yakın fiyata bir strada var
    Cateye Strada Digital Wireless -Speed/Heart Rate | Cycle Computers | Merlin Cycles
    Kullanan bilen varsa yardımcı olursa sevinirim yorumlarında bazıları memnun kalmamış kimisi pil yediginden kimi sıkıntılı olduğundan bahsetmiş..

Sanırım kimse okumadi

Cevap gelmedi guncelliyorum...

4. Mehmet Vidinli

Mehmet Vidinli Aktif Üye

Adı:
    Mehmet Vidinli
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    cateye iile ilgili bilgim yok.
    ben kablolu tercih eden eski kafalı adamlardanım :)
    kablosuzlar bir sekilde etkileniyor manyetik alanlardan. heleki tchibo nun ürünü.
    kablolu sigma 8.12 kullanıyorum. hiçbir sorun yok.
    wireless konusunda son dönemde okudugum cihazlardan bir aşağıdaki sigma. bi bakın derim.

Sigma Sport ROX 6.0 CAD | Cyclocomputers Shop

5. alper 76

alper 76 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Cateye bu konuda güvenilir bir firmadır kanallarından biliyorum. Daha önce kablolu kullandım yol bisikletin de kablo istemiyorum..kadans in gerekli olduğunu dusunuyorum

Hala ses yok...
    Anlaşılan uzman suruculer garmine vs kullanıyor... Diğerleri de ucuzlardan veya kadans olmayanları tercih ediyor.

Böyle giderse standart bir wireless alacağım sanırım kimse cateye kullanmıyor gibi...