Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cateye Padrone vs. Strada Slim

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Gixxer tarafından paylaşıldı.

1. Gixxer

Gixxer Kıdemli Üye

Adı:
    Yiğit Tabas
    Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Herkese merhaba arkadaşlar!
    Yol bisikletim için km saati almak istiyorum ve Cateye Padrone ile Strada Slim şu aralar dikkatimi çekmekte. Türkiye fiyatlarına göre Merlin'den alınca 50 lira daha ucuza eliyor (ortalama). Daha önce bu kilometre saatlerinden birini ya da ikisini de kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
    Linkler Şu şekilde:
    Cateye Padrone: Cateye Padrone Large Screen Computer | Cycle Computers | Merlin Cycles
    Cateye Strada Slim: Cateye Strada Wireless Slimline Computer | Cycle Computers | Merlin Cycles
    Aralarında donanım olarak bir fark yok gibi. Padrone daha sade ve büyük ekrana sahip ondan dolayı ilgimi çekti. Strada Slim ise cidden ince ve hafif olması yönünden beğenimi kazandı. (Sensörü de ince :D )
    Ancak Padrone 120 lira gibi bir fiyata sahipken Strada Slim 140 küsür lirayı buluyor. 20 liraya değecek kadar fark var mıdır sizce?
    Şimdiden teşekkürler...

2. JusTiMe

JusTiMe Kıdemli Üye

Adı:
    emre
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    aylar geçmiş şayet soru ve söyleyeceklerim var geçenlerde ben cateye'nin sitesine baktığımda bu padrone serisini gördüm benim baktığım yeni çıkmış model araştırma yaparken bu padrone'lerin akıllı bisiklet bilgisayar modelleri olduğunu öğrendim kullanış açısından farkını kesinlikle hissettiriyor resimlerine bakınca almış değilim şayet bu dediğim modeli almaya çalışacağım benimki istediğim modeli 170euro gibi fiyatı falan var sorum şuan ne kullanıyorsun bisiklet bilgisayarı olarak?

ysnakblt bunu beğendi.