Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

CASTELLO Marka Eski Bisikletim

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında ctorhan tarafından paylaşıldı.

1. ctorhan

ctorhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Arkadaşlar benim 13-14 yıllık, emin değilim sanırım alüminyum kadrosu (hafifliğinden ve tıklattığımdaki çıkardığı sesten dolayı anlayabildim), shimano fren ve vites parçaları vs. Castello marka ve zamanında 4 milyon liraya alınmış bir bisikletim var ama yeni bisiklet aldım ve bu bisikletin kaderine terk edilip çürümesine de gönlüm hiç elvermiyor. Ben bu bisiklete çok bakım yaptım zaten o yüzden onca yıl sağlam vaziyette ama son zamanlarda parçaları sık sık sorun çıkarmaya başladı bende bi yerde bıraktım. Sizce bu bisikleti nasıl değerlendirebilirim?

2. rıfat özkara

rıfat özkara Üye

Seviye:
    bence fotoğrafta yüklemelisin daha iyi değerlendirebilirler arkadaşlar!!

3. Kadir.Celik

Kadir.Celik Forum Demirbaşı

Seviye:
    İhtiyacı olan birisine hediye edebilirsiniz.

4. ctorhan

ctorhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    hediye konusunu düşünmüştüm ancak bisikletin şimdiki halinden iyi duruma gelebilmesi için sıkı bir bakım ve bikaç parça değişimi gerekli. Veee.. kafamda çok güzel bir proje var eğer hayata geçirebilirsem kadroyu çıtalarından kesip şekil verip kaynaklayarak trailer yapmaya karar verdim tabi şimdilik kafamda var bakalım nolcak küflenmektense peşimden uzun yollara gelsin :D

5. Umut Kılınç

Umut Kılınç Kıdemli Üye

Seviye:
    Acıdım bisiklette kim bilir ilk alındığında nasıl duygular hissettin bence satma trailer da yapma her 2 ayda bir düzenli bakım yap rengini değiştirebiliyorsan mat siyah yap tüm parçaları falan siyah yap sende siyah giyin yazın denize yakınsan geceleri sahil yaparsın sonra uzun yol yaparsın 4 sene sonrada emekliye ayırırsın ve unutma o bisiklet ile ne anıların olmuştur bak gine eski yıları özledim :(

6. ctorhan

ctorhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bisikletin rengi çok güzel ama ya fosforlu gibi gündüz koyu yeşil, gece ışık altında lacivert oluyo. evet anılarım oldu mesela ilk taklamı atmıştım hemde yüzümün yarısı gitmişti falan ama neyse neşenizi bozmak istemem :) bakımlarını yapıp bisikleti kullanmak; ne bileyim hem ona bakım yapabilcek bütçem yok şuan hemde sürünce attan inip eşeğe binmiş gibi oluyorum :D