Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro419 GRUNGE mi? kron xc 250 mi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ayhan Şahan tarafından paylaşıldı.

1. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    carraro :D

3. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    sedona 711 lerede bakabilirsin

4. İlker Eren

İlker Eren Aktif Üye

Seviye:
    419'dan oldukça memnunum.

5. Ersin Erbeden

Ersin Erbeden Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Zaten emsal bisikletler değil bundan dolayı carraro.Ayrıca kron hakkında yazılıp çizilenleride okumanı tavsiye ederim.

6. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkürler

7. Ayhan Şahan

Ayhan Şahan Kıdemli Üye

Adı:
    Ayhan Şahan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    kararımı verdim diğer yazılarıda okuyunca carraro 419 grunge alacağım bugün inşallah:) resimlerini siteye eklerim

8. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    pesinle xc 250 500-510 tl. carraro 419 pesin ne kadar bilemicem 620 verirler ancak.kron xc 250 aldim.kadro 7005 alu olmasindan dolayı.yoksa bisikletim var ama yuksek donanım sirf rijitlikten aldim..inanirmisin yuksek donanım sozde alfha gold alumis trek marka ondan daha cok keyif aliyorum.donanım yukseltmeyi sorun etmiyorum zor degil.ikisini kıyasla zaten ön maşa var.xct zaten o da 98 kusur deltabisiklette mevcut.acera arka aktarıcı 35 tl-krondaki 30 5 tl farki ama bunların kalitesi es degerde.upgrade fazla masraf olmaz.fazla olmaz derken xtr gibi donanım dusunmuyorum sonucta bunu meslek edinmis degilim.fakat saglam olsun rezil etmesin..cok ilersi icin yapilir.shimano-sram buda tercih:D deltabisiklet linkine bakarsan zaten anlasilir.kron xc 250 maşa sertlik ayarı var.gayet memnun kaldim.nrx maşa da var kitlide olsa 1-2-3 cm ise gomuluyor.krondakide 12-13 cm gibi gomulmuyor.gayet sert yoksa degistirirdim.söyle imkaninda var.kronun maşasini bayide degiştirip xct maşa takilir.carraroyla aynı fiyata gelir.bana kalirsa hic gerek yok.ayrıca disk frenli alma derim.v-fren cok iyi.bir forumda hd -v-fren kullanan birisi olarak farkları kıyasladim.yagmurlu havada hd fren iyi tutar derler ama teker kaymasida düsmekten zor kurtuldum.v -frende gıcırtı oluyor ama yine tutusu iyi.v-fren her zaman iyidir.mekanik-hd hem agir bos masraf.uzun yolda v -frenle akort ayarı bile yaparsin alyan anahtarı ve akort ayar anahtarıyla.bana kalirsa sen hangi bisikleti seviyorsan senin sevmem cok onemli icinden hangisi sana albenisi yuksek geliyorsa onu al derim.sakın sunu al bunu al gibi baskalarindan etkilenme.ikiside gayet guzel bisikletler-xc 500 de guzel.ikisinden birisi alsanda pisman olmazsin.bir firma kadroya yatirim yapmis 7005 diger firma donanım cazip yapmistır.. ama bana gore temel daha onemli.kadro bisikletin temelidir.inşa etmek ilerde hobi olarak daha zevkli olur.xc 500 de bakabilirsin bu arada.