Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ErsoyBulduk tarafından paylaşıldı.

1. ErsoyBulduk

ErsoyBulduk Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar,

üyeliğim yeni olmasına bakmayınız, uzun zamandır forum'u takip eden biriyim.

bugün Çankaya da ( İzmir ) dolaşırken bir bisiklet meğazasının önünden geçtiğimi farkettim. uzun süredir bisiklet alma gibi bir düşüncem vardı, tour de France yi tv de sık sık görmeye başlamıştım ve dükkanın içi bisikletlerle doluydu. yani herşey ayarlanmış gibiydi, bugün bisiklet alma günümdü sanki. tabii ki içeri girdim ve aşağıda linkini koyduğum bisiklet ile karşılaştım. başka bisikletlere bakarken, satıcı arkadaşlarla konuşurken gözümün hep o bisiklete kaydığını hissettim. o da sanki " evet, aradığın benim " diye haykırıyordu.zor bela kendimi dışarı attım, bi 5 dk. daha orda kalsaydım bisiklet üzerinde çıkacağım kesindi :).

ekonomik durumumu düşündüm, evet bana uygun, hesaplar yapıldı. ekonomik olarak bi sorun yok.

size sormak istiyorum, bu bisiklet ( elbette biliyorum, full karbon bi bisiklet değil, binlerce euro luk bi bisikletlerle karşılaştırılamaz, o türde bişi değil ) beni uzun süreler idare edebilir mi? ilerde çıkacağım uzun turlarada beni taşıyabilir mi?

kullanım alanım asfalt olacak, ama 28" bisiklet almak istemiyorum. ilerde adam gibi bi yol bisikleti almak gibi bi düşüncem var. şimdilik bi dağ bisikleti olsun diyorum ve idman açığımı kapatmak için uğraşacağım.

bisiklet bu:
    http://www.carrarocicli.it/index.htm?id_prod=39
    bu bisikletin fiyatı mağazanın int sitesinde 730 tl. orada sormuştum ama unuttum. 10 taksit yapma imkanı var.

yorumlarınızı bekliyorum.
    şimdiden teşekkür etmeyeceğim. yorumlar yapıldıkça teşekkür edeceğim:)

iyi günler.