Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro ve sarachane

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Berfu emre tarafından paylaşıldı.

1. Berfu emre

Berfu emre Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaslar merhaba
    Sirkecıdekı esnaftan bıkmıstır herkes dolandırılık mı omu bumu çok konu actım bazı arkadaslar kızdı ama ozel mesajla az cevap aldım konuda belırttıgım gıbı sarachanede carraro marka alabılecegım 3 bayılık var o bayılıklerden bırınden alan var bısıkletı aldıktan sonra yıne aynı ınsanlar mı fıyatı düşürüyorlar mı ?
    Şimdiden tesekkureler

2. Gokalp Gokmenler

Gokalp Gokmenler Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Yukarıda ne sormak istediğin bile anlaşılmıyor ama Allah aşkına artık yeni konu açmaktan vazgeç. Sana Carraro'yu Sirkeci'den alma Saraçhane'ye git dediğime bin kez pişman oldum. Bu kadar yeni konu açıp yazıp çizmek yerine Sirkeci'ye ve Saraçhane'ye gidip oradaki Carraro satan dükkanlarla pazarlık yapmak bu kadar mı zor? Zaten alacağın bisikletin modeli belli, kalkar Sirkeci'ye gidersin İleri bisiklet ile pazarlık yaparsın, oradan kalkar Saraçhane'deki bisikletçiler ile pazarlık yaparsın, en uygun fiyatı hangisi verirse oradan alırsın bisikletini. Olay bu kadar basit. Saraçhane'den Sirkeci otobüs ile 5-10 dakika, yürüsen en fazla 20 dakika sürer. Amma büyüttün yani. Buradaki insanların sana ne demesini bekliyorsun daha fazla?

degerli bunu beğendi.