Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro track 712 vs carraro force 612 hangisi sizce ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında MertAkay tarafından paylaşıldı.

1. MertAkay

MertAkay Yeni Üye

Seviye:
  2. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Ksacası mekanik disk frenden uzak durun derim sizin için bayağı masraflı olur.En iyisi hidrolik disk fren ama hidrolik disk frenli bisikletler bütçenizi aşabilir.Bu sebeple sizin için v fren uygundur.Ne amaçla kullanacaksınız onuda yazmalısınız.Başka beğendiğiniz ama mekanik disk frenli olmayan bir model varsa onu paylaşın onun hakkında yorum yapalım.

gok bunu beğendi.
  3. MertAkay

MertAkay Yeni Üye

Seviye:
    valla söyle diyim izmir de inciraltı alsancak arası 15 km lik sahil şeridinde mekik dokucam arkadaşlarımla birlikte bayi müdürü ki kendisinde 16 bin tl lik bisiklet vardır tanırım mekanik disk frenli al v yi boşver dedi dedim forumda mekanik diske ateş püskürtüyorlar dedim ya bir iki kişide sorun çıkar dedi hydrolik frende bile yaşanabiliyor dedi al diskliyi rahatına bak dedi üstüne üstlük carraro boru değil ya dedi :D bir de öncedende sade ön mekanik diskli kullanıyordum bir problem çıkmadı çıldırmak üzereyim ne yapıcam bilmiyorum bu perşembe alacağım

4. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    İyi o zaman içinize hangisi siniyorsa onu alın derim ben ama fikrimi sorarsan bu ikisi arasında carraro track 712...

5. MertAkay

MertAkay Yeni Üye

Seviye:
    teşekkür ederim o disk olayını dün akşam öğrendim garanti dışında eğer arıza olursa pahalıya mal oluyormuş normal kullanımda iyimiş