Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro sportive serisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında sinan_zorlu tarafından paylaşıldı.

1. sinan_zorlu

sinan_zorlu Üye

Seviye:
    arkadaşlar bugün carraro bayisine gittim, uzun süreden beri incelemek istediğim sportive serisinin nerede ise tüm modellerini inceledim, 225 yoktu o sonraya kaldı. 224-227-330 bir de bianchi bir modele baktım. kısaca görüşlerimi belirteyim istedim belki faydası olur almak isteyenlere.

330 modeli en hafif olanı. kadro internet sitesinde triple butled diyor bir de bunda sabit ön maşa kullanılmış. arka aktarıcı deore serisi ve toplamda 30 vites. ön vites farklı bir model yalnız. bisiklet oldukça güzel gözüküyor. hafifliği beni etkiledi yalnız. hidrolik disk fren kullanılmış bu da bana göre ayrı bir artı. ağırlığı arttırıyor diyorlar ancak bisiklet yeterince hafif zaten. sadece siyah rengi vardı yalnız o rengi pek beğenmedin yine de oldukça güzel bir bisiklet.

227 modeli 27 virtes, arlada yine deore kullanılmış. bunun ön maşa gidondan kilitlemeli. bunda da hidrolik disk var. ağırlık olarak oldukça ağır. 330 ile kıyaslandığında fark bariz hissediliyor. renk olarak koyu gri bir renk kullanımış. etkileyici bir görünümü var.

bianchi toruing 227 ise nerede ise 227 ile aynı. görebildiğim tek fark ön hidrolik süspansiyon gidondan kilitlemeli değil. ağırlık olarak ta 227 ile aynı. renk olarak hafif farklar vardı.

224 modeli ise herkesin bildiği bir model ama yine 330 ile kıyaslandığında bariz olarak ağır geliyordu.

Önümüzdeki bir iki hafta yurt dışında olacağımdan şimdilik alamadım ancak dönünce sanırım ben de bir 330 almak istiyorum tabii eğer sedona'nın modellerini beğenmezsem.

Almak isteyip te görmeyenlere biraz bilgi olsun diye yazdım. 330 gerçekten iyi bir bisiklet olmuş. özellikle hafifliği ile beni oldukça etkiledi.

2. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    330 düz maşalı fitness bir bisiklet hafifliği o yüzden bence fiyatına göre iyi bir donanımı var alınır. :)

3. Çağlar Erdoğan

Çağlar Erdoğan Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Sportive 330 kullanıyorum. Çok hafif ve rahat bir bisiklet. Tavsiye ederim.

4. sinan_zorlu

sinan_zorlu Üye

Seviye:
    Çağlar Bey ne zaman, nereden ve ne kadara aldınız 330'u?

5. özgür han öztürk

özgür han öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar sportive 227 almak istiyorum tavsiye edermisiniz lastikleri değiştirmek istiyorum kadrosu güzel ama ince lastik istemiyorum 26 jant mtb salcanomdan çıkarttığım mıchelın dağ lastiklerini 227 ye takabilirmiyim problem çıkarmı salcanonun jantları 227 ile neredeyse aynı yardımcı olursanız sevinirim

6. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dağ bisikleti lastiğini 227'ye takamazsınız iki modelin jantları aynı boyutta değil.

7. özgür han öztürk

özgür han öztürk Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    cevap için teşekkür ederim uygun boyutta dağ lastiği takabilirmiyim 227 beğendim ama ince lastikli istemiyorum bilgi verirseniz sevinirim