Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Sportive 321 kullananlar bakabilir misiniz ?

Konu, 'Carraro' kısmında Tolga33asd tarafından paylaşıldı.

1. Tolga33asd

Tolga33asd Yeni Üye

Adı:
    Tolgahan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar ilk başta Carraro Sportive 221 düşündüm fakat daha sonra aklıma Carraro Sportive 321 yattı kullananlar var ise deneyimlerini paylaşabilirler mi birde 1000 tl altı şehir bisikleti önerileriniz varsa belirtirseniz sevinirim yada seçtigim bisiklet hakkında yorumlarınızı alabilir miyim ? Kullanım amacım günlük sokak cadde ve yollarda süreceğim boyum 1.78 kilom 60 :)

2. crosscyclist

crosscyclist Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @tolga33 hic dusunmeyin bir yildir kullaniyorum 2500 km yol yaptim yakinda uzun bir tura daha cikicam her turlu bagaj ilave edilebiliyor. Performansida cok iyi

3. Tolga33asd

Tolga33asd Yeni Üye

Adı:
    Tolgahan
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
  4. crosscyclist

crosscyclist Yeni Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Tolga33asd. Carraro sportive 321 tedavulden kalkti yeni katalogda yok. 221 almanizi oneririm cunku, uzerinde cok kusursuz olmasa da bir amortisor var bunun faydasini stabilize bir yola girdiginizde goreceksiniz. Bunun haricinde ayarli gidon bogazi yuksekligi ayarlamada size kolaylik saglayacaktir. Fiyat olarakda bir dezavantaji yok

321 yerine 323u koymuslar ben sizin yerinizde olsam 220 yada 221 secenekleri uzerinde dururdum aralarinda aynakol ve amortisor farki var sadece ikiside. Butceniz uygunsa 221 deilse 150 tl assasi 220 sizlero memnum edecektir.