Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Sportive 227 Önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Utku Utkucu tarafından paylaşıldı.

1. Utku Utkucu

Utku Utkucu Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Herkese merhaba arkadaşlar. foruma yeni üye oldum ve küçüklüğümden beri İzmir/Mordoğan yollarında pedallamaktayım. Ancak artık profesyonele geçiş yapacağım. Şehir içi kullanım için Kordon'da bulunan Sundu Bisiklet'ten Carraro Sportibe 227 almayı düşünüyorum.

Özellikle açısından tam bir fiyat/performans bisikleti gibi geldi bana. Sadece şehir içinde kullancağım, ileride dağ için başka bisiklet alacağım. Bisikletle beraber, kask, eldiven, çanta ön-arka far da alacağım.

Şimdiden teşekkürler. Boyum 1.90, kilom 73.

2. Utku Utkucu

Utku Utkucu Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Bazenleri Sportive 330'da düşünmüyor değilim. Ama Türkiye yollarında süspansiyonsuz çok zor olur diye düşünüyorum.

3. TolgaK.

TolgaK. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Ben sportive 227 kullanıyorum ve gayet memnunum.Kilitli maşa olması da konforu artırıyor.

Utku Utkucu bunu beğendi.
  4. Utku Utkucu

Utku Utkucu Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Tolga hocam sağ olun düşüşncenizi belirttiğiniz için. Bir sorum var size bizikletin ağırşığı hiçbir yerde yok. Sizin bu konu hakkında bir bilginiz var mı?

5. TolgaK.

TolgaK. Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Maalesef hiç tartmadım ben de.

6. supsay

supsay Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Merhabalar, carraro sportive kullananlar klübü üyesi bir arkadaşimiz kantarda 15 kg olarak tartmisti. Bilginize

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sinan_zorlu

sinan_zorlu Üye

Seviye:
    birader ben de 330 düşünüyorum, gittim bayide inceledim en önemli artısı ağırlık. çok hafif bir bisiklet ikinci olarak 30 vites sistemine sahip. kullanacağın yollar asfalt veya dğzgğn yollar ise ön maşanın gerekli olduğunu düşünmüyorum doğrusu. ben sanırım 330 alacağım, kullanacağım yollar şehir içi ve ufak sarsıntılar yaşasam da çok ta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum.
    ben senin yerinde olsam her iki modeli de bayii de bir inceler, elimle bir tartardım. sonra da kullanacağım güzergahları bir düşünürdüm.