Carraro Sportive 227 (2015 Model)

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Lazer ışıklandırmasını kaça aldın ?

Scudo

rsomuncu

Üye
Tepki
30
İsim
remzi
Bisiklet
b'Twin
Hayırlı olsun Güle güle pedallamak nasip olur inşallah. Renk çok güzel

Zfr

Daimi Üye
Tepki
422
Bisiklet
Dahon
Merhaba,
2016 modeli ile arasında 250 lira fark var, bu farkı sağlayan bileşen nedir ve değer mi?
Teşekkürler.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba, donanım veya kadro olarak bir fark yok (farklı renk seçeneği hariç), 2016'da sadece lastikler farklı ki onda da 2015 modelde kullanılan michelin lastikler kullanıcılar tarafından daha çok tutulan lastiklerdi.

DutPekmezi

Aktif Üye
Tepki
127
İsim
Ömer
Bisiklet
Scott
@E.E aliexpressde 1.77 dolar o ışıkların. Biraz gezersen sitede hayret ediceksin eminim.

Zfr

Daimi Üye
Tepki
422
Bisiklet
Dahon
@ÖmerMurat Accell'e sordum cevap gelirse paylaşırım, sırf tekerlek değişimi veya arka aktarıcının model adında bir rakam artış bu kadar fark yaratmamalı, başka bir sebep olmalı, neticede ekmek değilki bu geçen yılki bayatladı bu sene taze fırından çıktı olsun.

mustafa üzümcü

Aktif Üye
Tepki
148
İsim
ÜZÜMCÜ
Bisiklet
Merida
hayırlı olsun bir önceki bisikletim bu model idi harika kullanışlı bisiklettir keyifli sürüşler.

xrepla

Üye
Tepki
1
çok şekil bisiklet , dağ bisikleti alıcam yoksa bunda karar kılmıştım arkadaşlar vazgeçirdi dağda bizle bununla gezemezsin diye.
hayırlı olsun güzel tercih

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Nedense yerli markalar elestiri yagmuruna tutulurken Carraro genel olarak memnun birakan bir bisiklet. Bende bundan memnunum acikasi. Diyeceksiniz ki onlarda yerli degil hep yurtdisindan geliyor herseyi. Haklisiniz eyvallahta ovdugunuz markalarda geneli ayni sekil uretiliyor

mtnbzbs

Üye
Tepki
52
İsim
Metin Dincer Bozbas
Bisiklet
b'Twin
Güzel bisiklet. Gecen sene ben de aldım. Cok memnunum. Tavsiye edilirimage.jpegimage.jpeg

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

Tatanga

Üye
Tepki
13
İsim
Mehmet Altay
Bisiklet
Carraro
Aldığımda tereddütlerim vardı ama zamanla doğru bir karar verdiğimi anladım. 2015 haziranda almıştım yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum, memnunun. Ayrıca lastikleri çok iyi. Patlamaya dirençli diye duymuştum kesinlikle katılıyorum. Şu ana kadar hiç lastiğim patlamadı.

Dosyalar