Carraro Sportive 225 mi yoksa Sedona 331 mi?

Mehmet A.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar merhabalar uzun turlar için düşündüğüm bir bisiklet almak istiyorum, ararştırmalarım sonucu bu iki bisiklet arasında kaldım. fakat bir çok arkadaş uzun turlar için V fren tavsiye etmekte. eğer kesinlikle V fren olsun derseniz bu iki model yerine "Merida crossway 40V" tercihi nasıl olur? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Disk frenin bakımı biraz meşakkatli. Fiyatı da artırıyor ayrıca bisikleti alırken. Tur için V fren idealdir. Disk öneren pek çıkmaz şehir/tur/hibrit için. Yine de donanım olarak Sedona gayet başarılı.

Mehmet A.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
evet disk fren öneren kimseye rastlamadım.. V frenli bir model tercih edeceğim heralde..teşekkür ederim ilginize..

Mehmet A.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
341 güzel fakat benim bütçeyi zorlar biraz, gerçi 331le arada pek fark yok ama yine de belirlediğim sınırın üstüne çıkmak istemiyorum..

Emre Konuk

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Atala
Carraro 225 i yakından gördüm çok hoşuma gitti ertesi gün satın almaya gittim başkası almış sonra kocaeli yalova ve sakaryada tüm bayilere sordum yokmuş fabrikasını aradım üretim planına baktılar 15 mayıstan sonra üretime giricekmiş bende aynısının v frenlisini aldım carraro 224 gayet memnunum çok hafif yormuyor peşin alırsan 700 e alırsın

Mehmet A.

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Merida
teşekkür ederim, V frenden dolayı ben de 224 tercih edeceğim galiba..