Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Sportive 225 Hakkında Yardım Lütfen

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Hüseyin Camcı tarafından paylaşıldı.

1. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba bisikletforum üyeleri mağlum okullar kapanıyor ben 16 yaşında lise 2 ögrencisiyim çocuklugumdan beri her yaz bisiklete binerim fakat yeni anladım ki yıllardır vücuduma işkence çektiriyormuşum cenix adlı saçma bi markanın bisikletine yıllardır bindim çok hantal bir bisiklettir kendisi ve artık gerçek bir bisiklet alma ihtiyacı hissettim çok fazla bi bütçem ve bilgim yok malesef size sorum Carraro 225 i kaça bulabilirim ? İstanbul bahçelievlerde yaşıyorum ve + olarak bu bisikleti almalımıyım + ve - yönleri nelerdir gerçekten çok hoşuma gitti ve tek sıkıntı pek fazla bütçem yok elimde 400 lira gibi ufak bi bütçe var fakat eğer bu dönem teşekkür alırsam ailemden para istemeye yüzüm olur nasolsa kapı gibi belgem var derim :) bu 400 liraya ne kadar daha eklersem bu bisikleti alabilirim ? Teşekkürler...

2. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    225 bildiğim kadarıyla 1035 TL
    224 desek bi düşük modeli o da bütçenizin 2 katı 855 TL

Ayrıca sizin bütçenize güzel, sizi pek yormayacak bisiklet bulmak çok zor hatta imkansız. O fiyat aralığında bulacağınız bisiklet, sizin suan kullanmakta oldugunuz bisikletten cokta farklı olmayacaktır.

Ali Ç. bunu beğendi.
  3. Hüseyin Camcı

Hüseyin Camcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Peki 2.el almayı düşünürsem ne olur önerirmisiniz ? Geçen forumda bi arkadaş 225 i 600 liraya bulmuş çokta memnun bu da kafamı kurcalamıyor değil

4. sspl

sspl 8240 Km'de Kısa Bir ara

Adı:
    Emre
    Seviye:
    O biraz da şans işi arkadaşım. Ben bulamam, sen bulursun falan...
    Temiz bir ikinci el de olabilir tabi, ama iyice araştırıp görmeden hatta mümkünse anlayan birisininde görmesini sağlayın eğer 2. el bi model düşünüyosanız.

Ben Bianchi Speed 4000 aldım, Carraro Sportive 224 ile Salcano City Sport 40 arasında kalmıştım. Bütçemi arttıramadım, satıcı bulamadım bla bla bla.. Sonunda Bianchi aldım.
    Salcano City Sport 40a da bi bakın
    Bide Salcano City Funlar var mesela 580 lira mıydı neydi City fun 70. Bütçenize de uyuyor sayılır hem.