Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

carraro Sportive 225 aşk haline dönüşebilir.

Konu, 'Carraro' kısmında fırat şölen tarafından paylaşıldı.

1. fırat şölen

fırat şölen Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Yaklaşık 6 ay önce sedona 701 bisikletim vardı . kapımın önünden çaldılar . Sabah bisikletimi koyduğum yerde göremeyince çok üzülmüştüm .. onun üzerine bir müddet bisiklet alma imkanım ve zamanım olmadı ... 1 ay öncesine kadar tekrar bisiklet alma kararı verdim ve araştırmaya koyuldum ... o marka senin bu marka senin araştırma üstüne araştırma ... bisikletforum.com' a açtığım konularda bilgilendiren ve ilgilenen arkadaşlar çok yardımcı oldular ve sonunda carraro sportive 225 almaya karar verdim .. istanbul kadıköyde oturuyorum , gezdiğim yerler genelde sahil boyları oluyor, en fazla gittiğim yer vapura binip beşiktaş tarafına geçmek oluyor ki ordada bir dağ bisikletine ihtiyacım olmadığını düşünerek bu kararı aldım ... yaklaşık 5 gündür bisikleti kullanıyorum ve diyorum ki iyiki sedona 701 i mi çalmışlarda boyle bir bisiklet almışım .. tabiki sedona 701 de kullanım amacına göre güzel ve rahat bir bisikletti ama beni yoruyordu şehirde kullandığım için ..şimdi her bisikletime binip pedalı çevirdiğimda çok büyük haz alıyorum ve her geçen saniye carraro sportive 225 e aşık oluyorum ... bir yüksek modele geçinceye kadar kendi kriterlerinde şimdilik benim favorim carraro sportive 225 ... herkese kazasız belasız sürüşler ...:nota::nota::nota: kulaklık takıp müzik dinlemeyi unutmayınnnn! sevgiler

fahrettin başaran bunu beğendi.
  2. İ.Deniz

İ.Deniz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ne güzel size ben de mtb de carraro bianchi ve salcano arasında galdım:mad:

3. fahrettin başaran

fahrettin başaran Yeni Üye

Seviye:

Kesinlikle Carraro Sportive 225 konusunda size katılıyorum. kazasız belasız sağlıklı ve mutlu bol pedallar diliyorum.
    4 gün önce bende carraro 225 sahibi oldum ve ilk turumu attığımda kendimi yüksek bir atın üstündeymiş gibi hissettim. Pedalladıkça inanılmaz kolay hız kazanan ve bu hızını düzde çabuk kaybetmeyen bir bisiklet. Sevgiler...