Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Sportive 225 46 Kadro

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında FatihGüngör tarafından paylaşıldı.

1. FatihGüngör

FatihGüngör Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Henüz yalın halde :) Yakın bir zamanda aksesuarları tamamlanmış hali ile de eklerim fotosunu.

2. DenizB.

DenizB. Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Hayırlı olsun bende üç seçenek arasında kaldım(224 225 227) fakat onlarda disk fren var diye 224 aklıma daha çok yatıyor fakat onunda rengi kafama yatmıyor sizde bu yoldan geçtiniz mi

3. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Hayırlı olsun Fatih Bey. İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

4. FatihGüngör

FatihGüngör Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Teşekkür ederim , benim uzun zaman sonra aldığım ilk bisiklet bu... Ama kararımın doğru olduğunu bugün ki 25km'lik parkurdan sonra daha iyi anladım. 227'nin renkleri ve özellikleri de çok iyi , bütçeniz müsait ise onu da düşünebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim

5. FatihGüngör

FatihGüngör Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Evet dün itibariyle yurt içinden ve yurt dışından aldığım tüm malzemeler geldi :) 1-2 gün içerisinde aksesuarlarla beraber bir fotoğrafını ekleyeceğim.

Yurtdışı malzemeleri banggood'dan aldım , beklediğimden daha iyi çıktı malzemeler. Fiyatları da Türkiye'de satılan emsallerinden %50'den fazla daha ucuz.

Evet dün itibariyle yurt içinden ve yurt dışından aldığım tüm malzemeler geldi :) 1-2 gün içerisinde aksesuarlarla beraber bir fotoğrafını ekleyeceğim.

Yurtdışı malzemeleri banggood'dan aldım , beklediğimden daha iyi çıktı malzemeler. Fiyatları da Türkiye'de satılan emsallerinden %50'den fazla daha ucuz.