Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Carraro Sportive 225 - 2015 Mavi-Gri renk

Konu, 'Bisikletlerimizin Fotoğrafları' kısmında onur d. tarafından paylaşıldı.

1. onur d.

onur d. Yeni Üye

Adı:
    Onur D.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Geçen hafta hepsiburada sitesinden 1069 TL ve 100 tl maxipuan (her yerde harcanabilir) aldığım bisikletim bugün saat 5 gibi (3 saat önce) geldi, önce gri-siyah almadığıma pişman olmuştum, ama koyu ve mat bir siyah gerçekten çok yakışmış. Beğendim gerçekten, ama görsellerdeki resim berbat, yakından görünce bayıldım. Ve bugün 2 saate yakın sürdüm, gören çoğu kişi ya durdurdu, ya yanından geçerken laf attı :) (ooo vuuuu gibi), İyi ki de bu rengi almışım dedim, sitelerde görünen resim gibi açık parlak beyaza yakın grisi olan bir renk değil asla. Bu arada aracıma taşıyıcı aparat almayı düşünüyordum, inanın bana içine bir dana sığar arka koltukları yatırınca, sonra öğrendim sınıfının en büyük bagaj hacmine sahipmiş, giderken kutusuyla götürdüm servise, kurulunca da tam olarak sığdı yine eve getirdim. :)

Ekli Dosyalar:

2. frkncn

frkncn I ♡ cycling

Adı:
    Furkan can
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hayırlı olsun iyi günlerde pedallayın..Geçen çarşamba baktım bu bisiklete...henüz yeniyim bisiklet konusunda city fun 60 ile aradında kaldım başlangıç için city i seçtim tabi 2 katı fiyat farkıda etkili oldu bir sonraki hedefim carraro...

Ekli Dosyalar: