Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı CARRARO SPORTİVE 224 (İZMİR)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Sarper Tuncer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sarper Tuncer

Sarper Tuncer Forum Demirbaşı

Adı:
    Sarper
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    L kadro(boyum 1.83) 2014 ocakta alındı bisiklet fatura mevcut. İzmir sundudan alındı ve özge bike de kontrolleri süreklü yapılmaktadır. Satma sebebim diz sakatlığı. Turlara çıkmak için aldım fakat dizim 20-30kmden fazlasına müsade etmiyor. Vitesleri usulüne uygun çok dikkatli kullandım. 9 aylık falan olmasına rağmen tıkırtı dahi gelmez ilk günkü gibidir. Çok isteyerek aldım ve özenle bindim (bir defa düştüm pedal yere sürttü ve ön vites-freb kolunun üstü aşındı) çok sevdiğim bisikletimi binmediğim için satmaktayım. Maşada çizik var birde biaiklet taşıyıcısı kadroda iki notka bıraktı (fotoğrafta vardır) bu bisikleti almasanız dahi sportive serisini öneriyorum. Gün içinde yoğun olduğumdan mail ile yada mesaj ile ulaşılmasını istiyorum. sınav haftam dolayısıyla telefonla uğraşmak istemiyorum.

Bisikletin yanında vereceklerim;
    suluk ve suluk kafesi
    kadro üstü çanta
    xlc pedallar
    Ve patlama önleyici olarak taktırdığım lastik içindeki patlama önleyici şerit.

--- yanlızca sora veya tiagra setli( yeni set) yol bisikletiyle üstüne para verip takas düşünüyorum.

özellikler

Kadro :Alüminyum 1.1/8" Yarı Entegre Maşa Yatağı
    Maşa :28" Suntour NEX MLO 63 mm Kilitli
    Jant :28/622x19 Airline-1 Çift Kat Alüminyum 4x9 36H
    Lastik :700x35C 37/622 Siyah
    Vites :Shimano Altus 24 Vites
    Fren :V-Fren Alüminyum
    Sele :Selle Royal Frecia

NOT gerçek rengi resimlerdekinden daha canlıdır :)
    20141123_155811.jpg 20141123_155825.jpg 20141123_155839.jpg 20141123_155917.jpg

Ekli Dosyalar:

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.