Carraro Sportive 224 1 2 yıllık kullanılmış 500 550 lira eder mi

ali şirin

Üye
Tepki
2
Bisiklet
Ümit
Merhaba, Carraro Sportive 224 (2013 model) almayı düşünüyorum , ancak bunu gelecek sene yada 2 sene sonra satıp bisikletin modelini yükseltmek istiyorum. Bu bisikleti 1 2 sene sonra en az 500 550 liraya satabilir miyim ? Ya da daha düşük ederse , hangi fiyata satabilirim mesela? Alıcı bulabilir miyim sizce ? Çok ağır bir kullanım göreceğini tahmin etmiyorum bisikletin.

Scudo

fatih uygun

Aktif Üye
Tepki
42
Bisiklet
Specialized
bende sportive 225 vardı sadece 1ay kualndm 940tl ye satın aldm yannda pompa ve klit 990tl nyse 750tl ye göbek ata ata werdim :)) maalesef ikinci elde pek para etmio carraro özetle kalitesi gercekten vasatın altında bisikletler maalesef yani iki sene sonra 300 ilaa sanslysanz 400lira ya ancak elinzden cıkar ama sonc olarak iki sene kulandıktan sonra cokta büyük kayıp değil soncta zaten makul fiyatı yani nekadar ekmek okadar köfte :cool: bir sirrus elite olsa altın gibii yada merida eger kadro yoksa bayide üst fiyata bile satarsnız ama carraro ekmek fırını gibi habire basıo :))

• Beğen
Tepkiler: ali şirin

Sinan Çakır

Forum Demirbaşı
Tepki
350
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Cannondale
Bisikleti satıp yenisini almak yerine kadrosu iyi olan bir bisiklet bulursun donanımı orta halli birşey ilerde kadronun üzerine parçaları degistirirsin satma derdin olmaz hemde daha ucuza halledersn işini

• Beğen
Tepkiler: ali şirin